Philips P Line 50" 50BDL6017P/00
-1%
Philips P-Line 50" 24/7, 750 nits (50BDL6017P/00) - Skjermstørrelse: 49.5" - Oppløsning : 3840 x 2160 - HD: 4K Ultra HD - DP: 2 - HDMI: 4 - Berøringsskjerm: Nei - Høyttalere: Ja - Skjermform: Flat - Energieffektivitetsklasse: G...
fra 17 086,-
Tilgjengelig i 2 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
-1%
Oppdateringsfrekvens
165 Hz
60 Hz
Skjermteknologi
LCD
LCD
Skjermoverflate
Matt
Matt
Oppløsning
3840x2160 (4K)
Produktinformasjon
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnPhilips P Line 50" 50BDL6017P/00
MerkePhilips
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 17 086,- den billigste prisen for Philips P Line 50" 50BDL6017P/00 blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.