Produktinformasjon
Philips TAT2236WT Hvit - Ekte Trådløse Hodetelefoner
Opplev friheten med Philips TAT2236WT, de ekte trådløse hodetelefonene som gir deg fantastisk lyd og optimal komfort! Med et stilrent og kompakt design passer det smarte ladeetuiet lett i lommen, noe som gjør dem perfekte for deg som er på farten.
Sprut- og Svettebestandig Egenskap
Med en IPX4-klassifisering kan du ta med deg disse hodetelefonene hvor som helst, uten å bekymre deg for vær og vind. Enten du svetter på treningssenteret eller blir overrasket av regnet, sørger de kraftige 12 mm driverne for at musikken alltid er i fokus. Dette er hodetelefonene som følger deg, uansett hva du finner på!
Mono-modus for Samtaler
For deg som gjerne tar mange telefonsamtaler, har Philips TAT2236WT en smart mono-modus. Du kan bruke én øreplugg, mens den andre lader i etuiet. Mikrofonen tilpasser seg automatisk til ørepluggen du bruker, slik at du dobbelt opp på samtaletid uten å miste kontakten.
Lang Batteritid med USB-C Lading
Det kommer ikke som noen overraskelse at med en liten ladeveske som tilbyr 12 timer ekstra spilletid, kan du nyte musikken din hele dagen lang. Bare sett dem tilbake i det elegante etuiet etter bruk, så er de klare til å brukes igjen når som helst.
Spesifikasjoner
- Hodetelefondesign: In-ear
- Kanaler: Stereo
- Bluetooth: Ja (versjon 5.0)
- Impedans: 28 Ω
- Vekt: 36 g
- Farge: Hvit
Samle dine musikkopplevelser med Philips TAT2236WT. Enten du ønsker å lytte til favorittene dine, ta samtaler eller nyte en podcast, så er disse hodetelefonene din beste følgesvenn!
Topplisten: Philips Hodetelefoner

Philips TAH3209BG Beige

Philips TAK5500 Blå

Philips TAA1105BK/00 Svart

Philips 2000 TAH2000 Svart

Philips TAH2005BK Svart

Philips TAK4206BL/00 Blå

Philips TAK5500 Beige

Hama uRage SoundZ 100
Spesifikasjon
| Type | Ørepropper, True Wireless hodetelefoner |
| IP-klasse | IPX4 |
| Vekt | 36.0 g |
| Trådløs | Ja |
| Kategori | Inneøretelefoner |
| Type hodetelefoner | In-Ear |
| Gaming Headset | Nei |
| Funksjoner | True Wireless |
| Aktivering av bakgrunnslyd | Nei |
| Knapper & kontroll | Play/Pause, Svare/Avslutte |
| Sammenleggbare | Nei |
| Vannbestandig | Ja |
| Virtuell surround | Nei |
| Egnet for trening | Nei |
| Kablet (hodetelefon>lydkilde) | Nei |
| Trådløs overføringsteknologi | Bluetooth |
| Batteritid (drift) | 6.0 time |
| NFC | Nei |
| Hodtelefoner | Nei |
| Konstruksjon & element | Dynamiske |
| Batteritid (standby) | 200.0 time |
| Multipoint | Nei |
| Trådløs rekkevidde | 10.0 m |
| Wi-Fi | Nei |
| Bluetooth | Ja |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Produktvekt | 36 g |
| Elementstørrelse | 12 mm |
| Bluetooth versjon | 5.0 |
| Hodetelefondesign | In-ear |
| Kanaler | Stereo |
| Kontroll | Svarknapp |
| Impedans | 28 Ω |
| Mikrofon | Ja |
| Frekvensomfang (min) | 20 Hz |
| Frekvensomfang (maks) | 20000 Hz |
| Effekthåndtering | 5 mW |
| Følsomhet | 104 dB/mW |
| Frekvensrekkevidde (min) | 20.0 Hz |
| Frekvensrekkevidde (max) | 20000.0 Hz |
| Membran | 12.0 mm |
| Lydgjengivelse | 2.0 (stereo) |
| Lanseringsår | 2021 |
Fordeler og ulemper
Populære produkter
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 307,- den billigste prisen for Philips TAT2236WT Hvit blant 7 butikker hos Prisradar. Dette produktet er også på vår topp 5-rangering av beste hodetelefoner.






