
Pillivuyt Boulogne tallerken oval 16,5x23 cm Hvit
Produktinformasjon
Pillivuyt Boulogne oval tallerken - Elegant og funksjonell
Den hvite Pillivuyt Boulogne oval tallerken med målene 16,5x23 cm er et perfekt tillegg til ditt servise. Laget av holdbart porselen, denne tallerkenen kombinerer fransk eleganse med praktisk funksjonalitet.
Organisk design inspirert av Boulogne-skogen
- Type: Tallerkner
- Materiale: Porselen
- Antall deler: 1 stk
- Form: Oval
- Farge: Hvit
- Mål: Bredde 16,5 cm, Lengde 23 cm
Pillivuyt Boulogne tallerkenen har en elegant relieffdekor som gjenspeiler skjønnheten i Boulogne-skogen i vestlige Paris. Med sine organiske former og naturlige design passer denne tallerkenen perfekt til servering av desserter eller sideretter.
Skap vakre anretninger og imponer gjestene dine med denne unike tallerkenen som skiller seg ut med sitt elegante design og høye kvalitet.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Pillivuyt Servisedeler

Pillivuyt Plissé tallerken flat hvit, Ø 28 cm

Pillivuyt Plissé dyp tallerken Ø 22cm Hvit

Pillivuyt Plissé tallerken flat hvit, Ø 26 cm

Pillivuyt Plissé tallerken flat hvit, Ø 20 cm

Pillivuyt Plissé tallerken flat hvit, Ø 22 cm

Pillivuyt Sancerre tallerken flat hvit, Ø 28 cm

Pillivuyt Plissé salat-/pastatallerken 20 cm
Spesifikasjon
| Produktnavn | Pillivuyt Boulogne tallerken oval 16,5x23 cm Hvit |
| Merke | Pillivuyt |
| Type | Middagstallerkener |
| Farge | Hvit |
| Form | Oval |
| Materiale | Porselen |
| Bredde | 16.5 cm |
| Høyde | 2 cm |
| Lengde | 23.0 cm |
| Vekt | 330 g |
| Diameter | 23 cm |
| Antall deler | 1 stk |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Bonna Alhambra Tallerken 27 cm

Bonna Luca Mosaic Tallerken 27 cm

Bonna Tenango Tallerken 27 cm

Bonna Alhambra Serveringsfat 32 cm

Villeroy & Boch Mariefleur Basic startsett 8 deler
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 241,- den billigste prisen for Pillivuyt Boulogne tallerken oval 16,5x23 cm Hvit blant 4 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste servisedeler for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.















