ProCaster 65" 4K Android LED-TV 65SL901HN
-1%
fra 6 872,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
-1%
Smart TV
Ja
Ja
Wi-Fi
Bluetooth
Skjermstørrelse
43 "
75 "
Energiklasse (HDR)
G
Produktinformasjon
Oppdag ProCaster 65SL901HN – Din nye TV-opplevelse!
Fantastiske funksjoner i ProCaster 65SL901HN
Hvorfor velge ProCaster 65SL901HN?
Klar for å oppgradere?
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnProCaster 65SL901HN
MerkeProcaster
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 6 872,- den billigste prisen for ProCaster 65" 4K Android LED-TV 65SL901HN blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste tv for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.