
-14%
Rätt Start Elsa Beskow Blomsterfesten kopp 25 cl Multi
Rätt Start Elsa Beskow Blomsterfesten kopp 25 cl Multi...
fra 68,-
Tilgjengelig i 5 butikker
Produktinformasjon
Krus med hank fra Elsa Beskows kolleksjon Tomtebobarnen, laget av RPET, en miljøvennlig og bærekraftig plast. Right Starts RPET-produkter bidrar til å redusere avfall og lavere karbonutslipp. RPET tåler ikke mikrobølgeovn, men kan vaskes i oppvaskmaskin. Pleieinstruksjoner: Oppvaskmaskin, 50 grader Materiale: 100 % RPET Mål: 6 x 10,5 cm, 250 ml Anbefalt alder: +6 måneder
Topplisten: Rätt Start Kopper og krus
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Rätt Start Elsa Beskow Blomsterfesten kopp 25 cl Multi |
| Merke | Rätt Start |
| Farge | Hvit |
| Type | Tekopper |
| Mikroovnvennlig | Ja |
| Vaskemaskinvennlig | Ja |
Spesifikasjoner
| Materiale | Keramikk/Porselen |
| Kapasitet | 25.0 cl |
| Egenskaper | Med håndtak |
| Antall i pakke | 1 stk |
Mål
| Høyde | 6.0 cm |
| Bredde | 10.5 cm |
| Dybde | 10.5 cm |
Størrelse
| Volum | 250.0 ml |
Generelt
| Størrelse | Liten |
Populære produkter
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 68,- den billigste prisen for Rätt Start Elsa Beskow Blomsterfesten kopp 25 cl Multi blant 5 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste kopper og krus for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Bloomingville Nini kopp 11,5 cl Blå stripetBloomingville Willa kopp 21,5 cl BrunBloomingville Willa kopp 21,5 cl Rose.HKliving 70's krus Petal
HKliving 70's tekopp 42,5 cl MuseRätt Start Mumin Picknick krus 25 cl Lys blåRätt Start Mumin Lilla My krus 25 cl LyserosaRätt Start Mummi Lille My pipkrus 20 cl Rød
Villeroy & Boch Lave krus 34 cl GreenLiewood Ellis printed sippy cup tutekopp med sugerør 23 cl Arctic Sea Ocean viewMuurla Moomin emaljekopp 37 cl Starry nightHAY Barro krus 2 pk Off white
























