
Rated Green Cold Pressed Tamanu Oil Soothing Scalp Shampoo 100ml
Cold Pressed Tamanu Oil Soothing Scalp Shampoo er en silikonfri shampoo for sensitiv og irritert hodebunn. Inneholder naturlig fremstilt surfaktanter som renser hår og hodebunn....
fra 99,-
Tilgjengelig i 3 butikker
Produktinformasjon
Rated Green Cold Pressed Tamanu Oil Soothing Scalp Shampoo er en silikonfri sjampo for sensitiv og irritert hodebunn. Sjampoen inneholder naturlig fremstilt surfaktanter som renser hår og hodebunn. Kaldpresset organisk tamanuolje og naturlig trollhassel er begge kjent for å være kraftig betennelsesdempende og antioksidant, som hjelper til med å berolige sensitiv og irritert hodebunn og reduserer irritasjoner.Så skånsom at du kan bruke den hver dag og daglig nyte følelsen av ren og sunn hodebunn.Bruk:Masser forsiktig sjampo i vått hår og hodebunn. Skyll og gjenta om ønskelig. Skånsom for daglig bruk.
Rated Green Real Tamanu Cold Pressed Tamanu Oil Soothing Scalp Shampoo
Rated Green Real Tamanu Cold Pressed Tamanu Oil Soothing Scalp Shampoo
Topplisten: Rated Green Sjampo
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Rated Green Cold Pressed Tamanu Oil Soothing Scalp Shampoo 100ml |
| Merke | Rated Green |
| Volume | 100 ml |
| Farge | Grønn |
Funksjoner
| Funksjoner | For sensitiv hodebunn |
Størrelse
| Mengde | 100 ml/g |
| Pris per ml/g | 1 kr/ ml/g |
Generelt
| Egnet for | Dame |
Populære produkter

-3%
R+Co Badlands Dry Shampoo Wax 62g
295,-
303,-
4
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 99,- den billigste prisen for Rated Green Cold Pressed Tamanu Oil Soothing Scalp Shampoo 100ml blant 3 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sjampo for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Define Pure Blonde Shampoo 750 mlSol De Janeiro Brazilian Joia™ Strengthening + Smoothing Shampoo 90 MlRevlon Professional Pro You The Keeper Color Care Shampoo 350 MlFöllinge Nourishing Shampoo 200 ml
Actyva Colore Brillante Shampoo 1000 ml – for Farget og Behandlet HårActyva Disciplina Shampoo 1000 ml – for Uregjerlig og Krusete HårActyva Disciplina Int. Prep Shampoo 1000 mlActyva Nuova Fibra Shampoo 1000 ml – for Svekket og Skadet Hår
Actyva Equilibrio Shampoo 1000 ml – for Fet Hodebunn og Oljerikt HårActyva Purezza Shampoo 1000 ml – Dyprensende med Fokus på Hodebunn & SkjellagActyva Nutrizione Ricca Shampoo 1000 ml – for Veldig Tørt og Skadet HårActyva Nutrizione Shampoo 1000 ml – Fuktighetsgivende Sjampo for Normalt til Tørt Hår
























