
Razer Kraken Bt Hodetelefoner Stereo Rosa
Kitty Edition, hodesett, full strrelse, Bluetooth, trdls...
fra 1 819,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Razer Kraken Kitty Edition - Uttrykk din unike stil
Enten du vil streame, gjøre morsomme fotooperasjoner eller bare fordype deg i favorittfilmen eller -spillet, lar Razer Kraken Kitty Edition deg uttrykke din egen unike personlighet, lidenskap og stil på den mest fargerike måten du kan tenke deg.
Kitty Ears Powered by Razer Chroma
- 16,8 millioner fargealternativer for utallige stilkombinasjoner
Aktiv støyreduserende mikrofon
- Overlegen stemmeopptak for krystallklar kommunikasjon
7.1 Surroundlyd
- Presis posisjonslyd for oppslukende spill- og underholdningsopplevelser
Bauksittaluminiumsramme
- Tykkere polstring for lengre holdbarhet og redusert vekt
Topplisten: Razer Hodetelefoner

-2%
Razer Blackshark V3 Pro Hvit
2 542,-
2 590,-
10

-1%
Razer BlackShark V2 X Hvit
449,-
2
9

-1%
Razer BlackShark V2 X Svart
427,-
2
11

-5%
Razer Kraken V4 Gaming Headset Svart
862,-
904,-
11

-1%

-4%
Razer Blackshark V2 X Svart
427,-
443,-
3

Razer Kitty Ears
349,-
1
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Razer Kraken Bt Hodetelefoner Stereo Rosa |
| Merke | Razer |
| Kommunikasjon | Trådløs |
| ANC | Nei |
| Farge | Rosa |
Spesifikasjoner
| Type | Over-ear hodetelefoner, Gaming Headset |
Mål
| Vekt | 298.0 g |
Type
| Trådløs | Ja |
| Type kontakt | 3.5mm |
| Kategori | Over ear hodetelefoner |
| Type hodetelefoner | Over-Ear |
| Gaming Headset | Ja |
| Passer til | Gaming |
Funksjoner
| Funksjoner | Cat ears headset |
| Aktivering av bakgrunnslyd | Nei |
| Støydemping | Passiv støydemping |
| Knapper & kontroll | Volum |
| Sammenleggbare | Nei |
| Avtagbar kabel | Nei |
| Vannbestandig | Nei |
| Virtuell surround | Nei |
| Egnet for trening | Nei |
| Stemmestyring | Nei |
Tilkoblinger
| Kablet (hodetelefon>lydkilde) | Nei |
| Trådløs overføringsteknologi | Bluetooth |
| Batteritid (drift) | 20.0 time |
Design
| Hodtelefoner | Nei |
| Konstruksjon & element | Dynamiske |
Trådløs
| Multipoint | Ja |
| Bluetooth | Ja |
Kommunikasjon
| Bluetooth versjon | 5.0 |
Generelt
| Hodetelefondesign | Over-ear |
| Kanaler | Stereo |
| Kontroll | Volumkontroll |
Lydegenskaper
| Mikrofon | Ja |
| Frekvensomfang (min) | 20 Hz |
| Frekvensomfang (maks) | 20000 Hz |
| Følsomhet | 96.0 dB/mW |
| Frekvensrekkevidde (min) | 20.0 Hz |
| Frekvensrekkevidde (max) | 20000.0 Hz |
| Impedans | 32.0 ohm |
| Membran | 40.0 mm |
| Lydgjengivelse | 2.0 (stereo) |
Annet
| Lanseringsår | 2022 |
Populære produkter

Apple AirPods Pro 3 Hvit
2 595,-
14

Jabra Elite 4 Marineblå
1 199,-
1
1

JBL Tour Pro 3 Latte
3 181,-
2
8

Jabra Elite 4 Dark Grey
1 199,-
1
1

Sennheiser Momentum 4 Svart
2 297,-
3
8

Bose QuietComfort White
2 473,-
3
8

Philips TAH3209BG Beige
357,-
6

Aftershokz Openrun Pro2 Mini Svart
1 938,-
1
8

JBL Soundgear Clips Copper
1 490,-
4
3

Jabra Elite 7 Pro Black
2 461,-
1
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 819,- den billigste prisen for Razer Kraken Bt Hodetelefoner Stereo Rosa blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste hodetelefoner for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Sudio R4 trådløse around-ear hodetelefoner HvitSteelSeries Arctis Nova Pro Omni wireless gaming-headsett HvitAwei TA19 Ørepropper ANC SvartDeltaco Gaming DH130 PS5 Gaming Headset Svart
Kensington H950 EQ USB C/USB A On Ear Headset SvartKensington C3550 EQ Bluetooth Over Ear Headset SvartJBL Tune 730BT LavenderSudio K3 Pro trådløse around-ear hodetelefoner Milky white
Sudio K3 Pro trådløse around-ear hodetelefoner Onyx blackSudio R4 trådløse around-ear hodetelefoner SortAwei AT78 Trådløse hodetelefoner med ANC SvartNomadelic Solo 220 Kids open-ear Grå









