
Razer Nari Ultimate
Razer Nari Ultimate Gaming Headset med mikrofon (3,5mm)...
fra 2 169,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Razer Nari Ultimate Gaming Headset med mikrofon (3,5mm)
Topplisten: Razer Hodetelefoner

Razer Nari Ultimate
2 169,-
1

Razer Kraken Kitty V2 Lilla
1 355,-
10

-7%
Razer Hammerhead Pro HyperSpeed
1 953,-
2 102,-
3

Razer Blackshark V3 Pro Hvit
2 590,-
10

-2%
Razer BlackShark V2 X Quartz
438,-
448,-
7

-3%
Razer Kraken V4 Gaming Headset Svart
811,-
838,-
12

-8%
Kraken X Lite Gaming Headset Svart
303,-
330,-
10

-3%
Razer Kraken V4 X Gaming Headset
777,-
799,-
11

-2%
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
| Type | Over-ear hodetelefoner, Gaming Headset |
Type
| Trådløs | Ja |
| Type kontakt | 3.5mm |
| Kategori | Over ear hodetelefoner |
| Passer til | Gaming |
Funksjoner
| Funksjoner | Avtagbar kabel |
Tilkoblinger
| Kablet (hodetelefon>lydkilde) | Ja |
| Trådløs overføringsteknologi | Radio(RF) |
| Batteritid (drift) | 24 h |
Design
| Vedlegg | Hodebøyle |
| Hodtelefoner | Ja |
Størrelse
| Produktvekt | 473 g |
| Elementstørrelse | 50 mm |
Generelt
| Akustisk konstruksjon | Halvåpen |
| Høyttalerelement | Dynamiske |
| Hodetelefondesign | Over-ear |
| Kanaler | Surround |
| Kontroll | Volumkontroll |
| Simulert surroundlyd | Ja |
| Antall surroundkanaler | 7.1 |
Lydegenskaper
| Impedans | 32 Ω |
| Mikrofon | Ja |
| Frekvensomfang (min) | 20 Hz |
| Frekvensomfang (maks) | 20000 Hz |
| Effekthåndtering | 30 mW |
| Følsomhet | 107 dB/mW |
Annet
| Lanseringsår | 2018 |
Populære produkter

Apple AirPods Pro 3 Hvit (MFHP4DN/A)
2 524,-
15

Jabra Elite 4 Dark Grey
1 199,-
2
1

Sony WF-1000XM5 Sort
2 180,-
1
13

Huawei FreeClip 2 Black
2 459,-
2

Jabra Elite 4 Active Svart
1 679,-
2
1

Bowers & Wilkins PX8 Svart
4 489,-
2
2

Sony WH-1000XM5 Smoky Pink
2 696,-
3
10

JBL Live Pro 2 TWS Sort
1 179,-
3
4

JBL Reflect Aero Sort
990,-
3

Apple Airpods Max Blå
5 490,-
8
6

-8%
JBL Soundgear Clips Copper
999,-
4
4
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 169,- den billigste prisen for Razer Nari Ultimate blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste hodetelefoner for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Shockz OpenFit Air helt trådløse open ear hodetelefoner RosaShokz OpenRun trådløse open ear hodetelefoner BlåRealme Buds T500 Pro Lemon ColaRealme Buds T500 Pro Liquor Chocolate
Soundcore Liberty 5 Pro SvartSoundcore Liberty 5 Pro Max SvartSoundcore Space 2 SvartSoundcore Space 2 Hvit
EasySMX E02 Trådløst Gaming Headsett SvartSoundcore Liberty 5 Pro HvitLindy L118 Wireless Noise Cancelling Headset & Charging BaseRazer BlackShark V3 Pro Gaming Headset for Xbox Hvit





