Ryobi Stikksag RJS18BX 0 18V Solo
Produktinformasjon
Ryobi Stikksag RJS18BX-0 - Kraft og presisjon i dine hender
Spesifikasjoner som imponer
- Spenningsvurdering: 18V
- Bladdybde: 135 mm
- Batteri: Krever batteri, selges separat
- Veil. vekt: Lett og kompakt design for enkel håndtering
Med en skjæredybde på opptil 135 mm, kan RJS18BX-0 enkelt takle både treverk og plast, noe som gir deg mange muligheter til å utforske kreative prosjekter. Enten du skal skjære i kryssfiner til en ny hylle, lage fyrverkeri til hagen eller bare fikse en gammel møbel, kan denne stikksagen hjelpe deg med å oppnå presise og rene kutt.
Brukervennlighet og komfort
Ideell for alle prosjekter
Topplisten: Ryobi Stikksager
Ryobi Rp750450
Ryobi One+ R18js-0
Ryobi Rjs750-G
Ryobi Stikksag R18JS 0
Ryobi Stikksag RJS1050 K 680w
Ryobi stikksag rjs18 0
Spesifikasjon
| Produktnavn | Ryobi Stikksag RJS18BX 0 18V Solo |
| Merke | Ryobi |
Populære produkter
Ryobi Rp750450
Hikoki Sticksåg Cj90vst2 705w
BOSCH STIKKSAG GST 12V-70 SOLO
MAKITA STIKKSAG 720W 4351FCTJ
Bosch Pst 18 Li
Makita Djv185z
Hikoki Sticksåg Cj90vast2 705w
BOSCH STIKKSAG UNIVERSAL SAW 18V-100 SOLO
Hikoki Sticksåg Cj36da
Einhell Tp-Jst 18/135 Li Bl
Bosch Pst 1000 Pel
Makita Stikksag 4329
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 329,- den billigste prisen for Ryobi Stikksag RJS18BX 0 18V Solo blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste stikksager for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.