LH43QMCEPGCXEN
Samsung QM43C 43" 4K UHD LED Public Display med Tizen 7 og 500 nits LH43QMCEPGCXEN
Samsung 43" 4K Public Display QM43C - 3840x2160, 500 nits, 24/7, Tizen 7, Speakers, WiFi, 3xHDMI/DP - Skjermer Public Display...
fra 6 055,-
Tilgjengelig i 8 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Samsung QM43C 43" 4K UHD LED Public Display med Tizen 7 og 500 nits
LH43QMCEPGCXEN
Energiklasse (HDR)
G
Smart TV
Ja
Wi-Fi
Ja
Bluetooth
Skjermstørrelse
75 "
43 "
Produktinformasjon
Oppdag Samsung LH43QMCEPGCXEN – En 43" smart digital infoskjerm
Elegant design møter høy ytelse
  • Med den nyeste QMC-teknologien kan du nyte en enestående bildekvalitet med skarpe detaljer.
Brukervennlighet i fokus
Robust og pålitelig
Fleksibel tilkobling
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnSamsung LH43QMCEPGCXEN
MerkeSamsung
FargeSort
Spesifikasjoner
VESA-feste
Nei
EnergiklasseG
Funksjoner
Pivotfunksjon (kan stilles på høykant)
Nei
Hev- og senkbar
Vippbar (kan vippes bakover/fremover)
Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt)
RGB
Tilkoblinger
VGA inn
DVI inn
HDMI-versjon2.0
HDMI
Hodetelefonutgang
Innebygd USB-hub
USB-kontakt (totalt)2 stk
DisplayPort
Thunderbolt
USB for videosignal
Antall HDMI-innganger3
USB-C Power Delivery
HDCP
Antall HDMI3
Antall DisplayPort1
Antall USB-porter2
Design
Design panelFlat
Strømforsyning
Strømforbruk operativ121 W
Tilkobling for 9V/12V/14V
Energiforbruk i SDR-modus (per 1000 t)74 kWh
Strømforbruk (standby)0.5 W
Trådløs
Wi-Fi
Bluetooth
Skjerm
Berøringsskjerm
Bilde
PaneltypeIPS
SkjermteknologiLCD
Skjermoppløsning3840 x 2160 pixels
Kamera
Innebygget kamera
Lagring
Minnekortleser
Kompatibilitet
3D-støtte (3D-Ready)
Synkroniseringsmetode
HDR-stöd
Generelt
Bærbar
Multitouch
Typ4K skjerm, PC-skjerm 31", Stor PC-skjerm
Lydegenskaper
Integrerte høyttalere
Annet
NøkkelordSamsung skjerm
Bildeegenskaper
Bildestørrelse43 Tommer
Bildeforhold16:9
Lysstyrke500 cd/m²
Maks oppløsning3840x2160
Visningsvinkel (vertikal)178 Grader
Visninngsvinkel (horisontal)178 Grader
BakgrunnsbelysningLED (lysdiode)
Maskinvarekalibrering
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 6 055,- den billigste prisen for Samsung QM43C 43" 4K UHD LED Public Display med Tizen 7 og 500 nits LH43QMCEPGCXEN blant 8 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste tv for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.