Samsung 75" Q67D 4K QLED Smart TV 2024 TQ75Q67DBUXXC
Forbedre TV-opplevelsen din med lyse farger og stilig design...
fra 13 991,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Samsung 75" 4K QLED TV TQ75Q67DBUXXC
Siste kjente pris:
banner-image
Sammenligning av produkter
Skjermstørrelse
55 "
65 "
Smart TV
Ja
Ja
Wi-Fi
Bluetooth
Energiklasse (HDR)
G
Produktinformasjon
Oppdag Samsung TQ75Q67DBUXXC – Din nye TV-opplevelse
Fantastisk bilde med QLED-teknologi
  • Skjermstørrelse: 75 tommer – perfekt for stuen eller hjemmekinoen.
  • Skjermteknologi: QLED – gir dype svarte og lyse farger.
  • Smart TV: Ja – tilgang til alle dine favorittapper og streamingtjenester.
Samsungs Tizen OS – En verden av underholdning
Kraftig ytelse og stilrent design
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Spesifikasjon
Funksjoner
Smart TV
Bilde
SkjermteknologiQLED
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 13 991,- den billigste prisen for Samsung 75" Q67D 4K QLED Smart TV 2024 TQ75Q67DBUXXC blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste tv for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.