Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4" 128GB - Mystic Black
Samsung Galaxy Tab S7 FE - tablet - Android - 128 GB - 12.4" (SM-T733NZKEEUE) - Skjermstørrelse: 12.4" - Oppløsning: 2560 x 1600 - Vekt: 608g - Mobilt bredbånd: Nei - Operativsystem: Android - Kapasitet: 128GB...
For øyeblikket har vi ingen tilbud på dette produktet, men vi inviterer deg til å utforske lignende produkter som kan være av interesse.
Topplisten: Samsung Nettbrett

-1%

-13%
Populære produkter

-4%
iPad Mini 6 8,3" 64GB med 5G og Wi-Fi i Stellargrå
4 490,-
4 690,-
1

-1%

-7%
Apple iPad 7 10.2" 32GB Wi-Fi Nettbrett Stellargrå (2019)
1 340,-
1 380,-
1
Produktinformasjon
Samsung Galaxy Tab S7 FE - tablet - Android - 128 GB - 12.4" (SM-T733NZKEEUE) - Skjermstørrelse: 12.4" - Oppløsning: 2560 x 1600 - Vekt: 608g - Mobilt bredbånd: Nei - Operativsystem: Android - Kapasitet: 128GB
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4" 128GB - Mystic Black |
| Merke | Samsung |
| Series | Samsung Galaxy, Samsung Galaxy Tab, Samsung Galaxy Tab S7 |
Spesifikasjoner
| Formfaktor | Slate |
| Enhetstype | Mobilt nettbrett |
Mål
| Bredde | 284, 8 mm |
| Dybde | 6, 3 mm |
| Høyde | 185 mm |
| Vekt | 608 g |
Strømkilde
| Batterikapasitet | 10090 mAh |
Tilkoblinger
| WiFi Direct | Ja |
Trådløs
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versjon | 5.0 |
Skjerm
| Paneltype | TFT |
Kamera
| Frontkamera | Ja |
Lagring
| Internminne | 6 GB |
| Lagringskapasitet | 128 GB |
Prosessor
| Prosessormodell | 778G |
| Prosessorkjerner | 8 |
Kommunikasjon
| GPS | Ja |
| GLONASS | Ja |
Ulefone A9 Pro 4GB/128GB LTE BlåLenovo Yoga Tab 11" 12GB/256GB WiFi BeigeLenovo Idea Tab Pro Gen 2 13" inkl. penn Wi Fi 8GB/128GB Luna GreyLenovo Idea Tab Pro Gen 2 13" inkl. folio deksel og penn Wi Fi 8GB/256GB Luna Grey
Xiaomi Pad 7 8GB/128GB BlåHuawei MatePad 11.5'' 8GB/256GB Wi Fi GråBlow Platinumtab 8" 32GB 4G GråSamsung Galaxy Tab S10 Lite 5G 8GB/256GB Silver
Samsung Galaxy Tab A9+ 5G 8GB/256GB GraphiteOukitel RT7 10,1" 5G 12GB/512GB SvartApple iPad 10.2" 8 gen. 2020 128GB WiFi + 4G SilverBlackview Zeno 1 4GB/64GB Svart


















