Produktinformasjon
Oppdag Samsung Galaxy Watch6 44mm BT Sort
Er du klar for å ta kontroll over helsen din? Samsung Galaxy Watch6 44mm BT Sort er mer enn bare en klokke – det er din personlige trening- og velværepartner! Med forbedret søvnsporing og et elegant design, hjelper denne smarte klokken deg å holde oversikt over både aktivitet og hvile.
Stort og elegant display
Med en imponerende skjermstørrelse på 1.47 tommer og en oppløsning på 480x480, får du mye mer plass til å vise hva som betyr noe for deg. Den 20% større skjermen med 30% tynnere ramme gir deg en fantastisk opplevelse, enten du sjekker meldinger, trener, eller utforsker klokkens mange funksjoner.
En smartklokke for enhver anledning
Galaxy Watch6 er designet for både daglig bruk og sportsaktiviteter. Enten du sitter på kontoret eller er på joggetur, vil den runde formen og den lette aluminiumsrammen føles behagelig på håndleddet ditt. Så lett, som om du ikke engang har den på!
Funksjoner som holder deg informert
Med funksjoner som pulsmåler, blodtrykksmåling, og søvnmåler, gir Galaxy Watch6 deg en helhetlig oversikt over helsen din. Den innebygde blodsyrenivåmåleren og EKG-funksjonen gir deg også verdifull informasjon om kroppens tilstand.
Beveg deg hvor som helst med avansert teknologi
Klokken har både GPS og GLONASS navigasjonssystemer, noe som gjør at du kan dra ut på turer uten å bekymre deg for å gå deg bort. Med Bluetooth 5.3 og Wi-Fi tilkobling kan du enkelt synkronisere dataene dine med smarttelefonen.
Enkel tilpassing
En av de beste egenskapene ved Galaxy Watch6 er muligheten til å bytte klokkerem med et enkelt trykk. Skap din egen stil ved å bytte remmer alt etter humøret ditt – perfekt for trening eller en kveld ute med vennene.
Hold deg oppkoblet og aktiv med stil
Med et batteri på 425 mAh kan du enkelt få deg gjennom en hel dag med bruk av klokken, og den trådløse ladingen gjør at du slipper å tenke på kabler. Med IP68 vannmotstand kan du også ta klokken med deg på svømmeturen!
Gjennom Samsung Galaxy Watch6 får du ikke bare tilgang til imponerende teknologi, men også en følelse av stil med sitt moderne grafittutseende. Bli med på velvære-reisen i dag med Galaxy Watch6 – hvor stil møter funksjonalitet!
Topplisten: Samsung Smartklokker

Samsung Galaxy Watch7 44mm BT Sølv

Samsung Galaxy Watch7 44mm BT Grønn

Samsung Galaxy Watch7 40mm BT Beige

Samsung Galaxy Watch7 44mm LTE grønn

Samsung Galaxy Fit3 Sølv

Samsung Galaxy Watch7 44mm LTE sølv
Spesifikasjon
| Produktnavn | Samsung Galaxy Watch6 44mm BT Sort |
| Merke | Samsung |
| Type | Smartklokker |
| Farge | Sort |
| Series | Samsung Galaxy Watch 6 |
| For hvem | Unisex |
| Operativsystem | Wear OS |
| Funksjoner | Barometer, Innebygd pulsmåler, Kompass, Vibrasjonsvarsel., Gyroskop/Accelerometer, Blodtrykksmåling, Pulse Ox-sensor |
| IP-klasse | IP68 |
| Bredde | 44.4 mm |
| Høyde | 44.0 mm |
| Vekt | 33.3 g |
| Tykkelse | 44 mm |
| Dybde | 9 mm |
| Sport | Sykling |
| For barn | Nei |
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Egenskaper | Akselerometer, Barometrisk høydemåler, Blodsyrenivå (SpO2), EKG (Elektrokardiografi), Kompass, Skritteller, Søvnmåler, Trådløs lading, eSIM |
| USB | Nei |
| NFC | Ja |
| Farge (urverket) | Grå |
| Farge (armbånd) | Grå, Sølv |
| Materiale (urverket) | Aluminium |
| Glasstype | Safir |
| Vanntett | Ja |
| Vanntetthet (klassifisering) | 5 ATM (50m), IP68 |
| Remfarge | Sort, Hvit |
| Batterielevetid (ved bruk) | 48 h |
| Trådløs kommunikasjon | 3G, 4G, Bluetooth, Wi-Fi |
| Navigasjonssystem | GLONASS, GPS, Galileo |
| Wi-Fi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versjon | 5.3 |
| RAM | 2 GB |
| RAM-minne | 2000 MB |
| Produktvekt | 33.3 g |
| Pulsmåler | Innebygget |
| Skjermstørrelse | 1.47 " |
| Paneltype | AMOLED |
| Fargeskjerm | Ja |
| Skjermoppløsning | 480x480 |
| Skjermteknologi | OLED (AMOLED) |
| Prosessor | Samsung Exynos W930 |
| Lagring | 16GB |
| Prosessorkjerner | 2 |
| Batteritype | Innebygd batteri |
| Batterikapasitet | 425 mAh |
| Lagringsplass | 16 GB |
| Innebygget satelittnavigasjonssystem | Ja |
| Trådløst nettverk | Ja |
| System | GPS, BeiDou, Galileo, GLONASS |
| Mobilt bredbånd (WWAN) | Nei |
| Trådløs overføringsteknologi | Bluetooth, Wi-Fi, 5G, 4G (LTE) |
| Boett, materialer | Aluminium |
| Passform | Dame, Herre |
| Lanseringsår | 2023 |
| Berøringsskjerm | Ja |
Fordeler og ulemper
FAQ
Populære produkter

Xplora X6Play Sort

Samsung Galaxy Watch7 44mm BT Sølv

Garmin Forerunner 965 White

Triacle Spark Two Lilla

Garmin Forerunner 265s White

Garmin Venu 4 45mm Sølv/Sitrongul

Xplora X6 eSIM Rosa

Garmin Forerunner 255 Slate Grey

Samsung Galaxy Watch7 44mm BT Grønn
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 990,- den billigste prisen for Samsung Galaxy Watch6 44mm BT Sort blant 3 butikker hos Prisradar. Dette produktet er også på vår topp 5-rangering av beste smartklokker.














