Samsung HG55Q60AAEU HQ60A Series - 55" LED-bakgrunnsbelyst LCD TV - QLED - 4K - for hotell / reiseliv (HG55Q60AAEUXEN) - Skjermstørrelse: 55" - HDR: Ja - OLED: Nei - Vekt: 15.5Kg - HD: 4K Ultra HD - Energieffektivitetsklasse: F...
fra 14 934,-
Tilgjengelig i 2 butikker
Samsung HG55Q60AAEU HQ60A Series - 55" LED-bakgrunnsbelyst LCD TV - QLED - 4K - for hotell / reiseliv
Siste kjente pris:
banner-image
Sammenligning av produkter
Samsung HQ60A 55 tommer QLED 4K Smart TV med Tizen OS og HDR
Smart TV
Ja
Ja
Wi-Fi
Bluetooth
Skjermstørrelse
50 "
65 "
Energiklasse (HDR)
G
Produktinformasjon
Oppdag Samsung HG55Q60AAEU: Den perfekte TVen for hotell og reiseliv
Spesifikasjoner og funksjoner ved Samsung HG55Q60AAEU
  • Skjermteknologi: QLED, LCD
  • Oppløsning: 4K Ultra HD (3840 x 2160 px)
  • HDR: Ja, for livlige farger og bedre kontrast
  • Energieffektivitetsklasse: F
  • Vekt: 15.5 Kg, noe som gjør den lett å installere
Design og bruksområder
Spesifikasjon
Bilde
Skjermstørrelse55 "