Topplisten: Samsung TV

-3%
Samsung QE43Q7FAAUXXH
3 860,-
3 963,-
3
Produktinformasjon
360 all round design
Med Samsungs Quantum Dot-teknologi benytter nanostore Quantum Dots til å produsere 100 % fargevolum, noe som gir en realistisk bildekvalitet selv om scenen er veldig lys eller mørk.
Matte Display
Det matte displayet gir en behagelig visningsopplevelse uten irriterende refleksjoner, slik at du kan nyte innholdet ditt uten forstyrrelser.
QLED Technology
QLED Technology fra Samsung leverer enestående bildekvalitet med levende farger og dype kontraster. HDR 10+ analyserer hver scene bilderute for bilderute og justerer lysstyrken så den blir optimal.
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Samsung The Serif TQ55LS01BGUXXC |
| Merke | Samsung |
| Farge | Hvit |
| Series | Samsung The Serif |
Spesifikasjoner
| VESA-feste | Ja |
| Lanseringsår | 2023 |
| Energiklasse | G |
Mål
| Høyde (uten stativ) | 74.83 cm |
| Høyde (med stativ) | 123.74 cm |
| Dybde (uten stativ) | 22.1 cm |
| Dybde (med stativ) | 48.28 cm |
| Vekt (uten stativ) | 26.1 kg |
| Vekt (med stativ) | 27.2 kg |
| Bredde | 125.49 cm |
Strømkilde
| Energiforbruk (standby) | 0.5 W |
| Energiforbruk (drift) | 160.0 W |
Lyd
| Surround Sound-formater | Dolby Digital Plus |
Tilkoblinger
| Tilkoblinger | HDMI, USB-A |
| Antall HDMI | 4 st |
| Antall USB-A | 2 st |
| MHL | Nei |
| CEC | Ja |
| NFC | Ja |
Design
| Skjermform | Flat |
Trådløs
| Wi-Fi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
Bilde
| Skjermoppløsning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
| Skjermstørrelse | 55 " |
| Skjermteknologi | QLED |
| HDR | Ja |
| HDR-formater | HDR10+ |
| HFR | Nei |
| ALLM | Ja |
| WCG | Nei |
| VRR | Nei |
| Lokal dimming | Nei |
| 3D | Nei |
| Kantbelyst LED | Nei |
| Bakbelyst LED | Nei |
Tuner
| DVB | DVB-T2 |
| CI+ versjon | 1.4 |
Pris og prishistorikk
Samsung 85" U7025H Crystal UHD 4K Smart-TV 2026Samsung 50" U7025H Crystal UHD 4K Smart TV 2026Samsung 50" 4K Neo QLED Tizen TV 2026 TQ50QN83HBUXNALG 65UA75006LA 65" 4K LED Smart TV
Samsung 55" U7025H Crystal UHD 4K Smart TV 2026Samsung 75" M1EH Mini LED 4K Smart TV 2026Samsung 70" U8095H Crystal UHD 4K Smart TV 2026Samsung 58" U8095H Crystal UHD 4K Smart TV 2026
Samsung 50" 4K LED TV 2026 TU50U8075HUXNAHisense 65" E77S QLED 4K Smart TV 2026Hisense 55" E77S QLED 4K Smart TV 2026Samsung 65" M1EH Mini LED 4K Smart TV 2026









