
Samsung TU75U7025FKXXC
Samsung 75inch U7025F UHD 4K Smart TV 2025 BLACK (TU75U7025FKXXC) - Skjermstørrelse: 75" - HD: 4K Ultra HD - Energieffektivitetsklasse: G...
fra 12 319,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Sammenligning av produkter
Her finner du de to mest populære produktene i denne kategorien i en lignende prisklasse som det du ser på nå.

Samsung TU75U7025FKXXC
12 319,-
Energiklasse (HDR)
G
Smart TV
Ja
Ja
Ja
Wi-Fi
Ja
Ja
Ja
Bluetooth
Ja
Ja
Ja
Skjermstørrelse
65 "
65 "
Produktinformasjon
Crystal Processor 4K,MetalStream Design,Endless Free Content. Se hver fargenyanse i all sin opprinnelige prakt med vår avanserte prosessor. Pluss, kraftig 4K oppskalering sikrer at du får opptil 4K-oppløsning for innholdet du elsker. Se de små detaljene i hver scene. 4K UHD-oppløsning har 4 ganger flere piksler enn vanlig FHD-oppløsning - som skaper skarpe, ultrarealistiske bilder. Denna TV är inspirerad av flygplansdesign, med ett exklusivt metallchassi. En enda bit metall används för att skapa den slimmade ramen, vilket ger en helt uppslukande upplevelse. One UI Tizen leverer en sømløs og konsekvent Samsung-enhetsopplevelse. Vårt operativsystem, Samsung Tizen OS, lar deg dra nytte av de nyeste innovative Samsung-funksjonene - inkludert rask tilgang til innholdet du elsker, praktisk AI-håndtering og kraftig beskyttelse med Samsung Knox Security. I tillegg vil One UI Tizen støtte Tizen OS-oppgraderinger de neste syv årene, noe som gir deg de nyeste appene og tjenestene. Ditt personvern forblir beskyttet på Samsung TV-er. Sensitive data som passord er beskyttet, tilkoblede IoT-enheter overvåkes og skadelige apper og nettsteder blokkeres automatisk. I tillegg hjelper Samsungs sikkerhetsteam med å holde TV-en din trygg med jevnlige oppdateringer.
Topplisten: Samsung TV

Samsung QE43Q7FAAUXXH
4 947,-
3
Spesifikasjon
Mål
| Dybde (med stativ) | 280 mm |
| Høyde (med stativ) | 1005, 9 mm |
| Vekt (med stativ) | 22, 8 kg |
| Dybde (uten stativ) | 77 mm |
| Høyde (uten stativ) | 957, 8 mm |
| Vekt (uten stativ) | 22, 4 kg |
Funksjoner
| Smart TV | Ja |
| (ARC) Audio Return Channel | Ja |
Tilkoblinger
| Antall HDMI | 3 |
Design
| Skjermform | Flat |
Populære produkter
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 12 319,- den billigste prisen for Samsung TU75U7025FKXXC blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste tv for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
LG 86" Mini RGB 87 4K TV 2026 86MRGB87B6BLG 75" Mini RGB 87 4K TV 2026 75MRGB87B6BLG 65" Mini RGB 87 4K TV 2026 65MRGB87B6BLG 55" Mini RGB 87 4K TV 2026 55MRGB87B6B
LG 50" Mini RGB 87 4K TV 2026 50MRGB87B6BLG 85" QNED evo MiniLED 83 4K TV 2026 85QNED83B6ALG 75" QNED evo MiniLED 83 4K TV 2026 75QNED83B6ALG 65" QNED evo MiniLED 83 4K TV 2026 65QNED83B6A
LG 55" QNED evo MiniLED 83 4K TV 2026 55QNED83B6ASharp 70HP5265ELG UHD AI 43UA75006LALG NanoCell AI 50NANO81A6A

















