Samsung ViewFinity 37" 4K Ultra HD Skjerm med USB-C S37D800U
Overlegen 4K Ultra HD-skjerm gir enestående 3840 x 2160-oppløsning...
fra 5 042,-
Tilgjengelig i 5 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Skjermoverflate
Matt
Blank
Oppløsning
1920x1080 (Full HD)
1920x1080 (Full HD)
Oppdateringsfrekvens
500 Hz
60 Hz
Skjermteknologi
LCD
OLED
Produktinformasjon
Oppdag Samsung ViewFinity S37D800U 37" skjerm – Perfeksjon for profesjonelle
Ytelse og teknologi som imponerer
Ergonomisk design for komfort i arbeidssituasjonen
Hvorfor velge Samsung ViewFinity S37D800U?
  • 4K Ultra HD oppløsning gir knivskarpe bilder
  • Imponerende kontrastforhold for bedre detaljer
  • HDR10-støtte for livfulle farger
  • Ergonomiske justeringer for maksimal komfort
  • Ideell for profesjonelt arbeid innen design og visualisering
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnSamsung ViewFinity S37D800U 37" skjerm
MerkeSamsung
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 5 042,- den billigste prisen for Samsung ViewFinity 37" 4K Ultra HD Skjerm med USB-C S37D800U blant 5 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.