
Selected Poems Av Rainer Maria Rilke
Rainer Maria Rilke (1875-1926) is one of the leading poets of European Modernism, whose poetry explores themes of death, love, and loss. This bilingual edition fully reflects Rilke's poetic development and includes the full text of the Duino Elegies and the Sonnets to Orpheus in accurate and sensitive new translations....
fra 149,-
Tilgjengelig i 2 butikker
Forhåndsbestill
Frakt og levering
Frakt og levering
Produktinformasjon
Rainer Maria Rilke (1875-1926) is one of the leading poets of European Modernism, whose poetry explores themes of death, love, and loss. This bilingual edition fully reflects Rilke's poetic development and includes the full text of the Duino Elegies and the Sonnets to Orpheus in accurate and sensitive new translations.
Topplisten: Oxford University Press Lyrikk og drama
Spesifikasjon
Størrelse
| Produktvekt | 240 g |
| Høyde | 223 mm |
| Bredde | 142 mm |
| Tykkelse | 14 mm |
Generelt
| Sett | Nei |
| Språk | Engelsk |
| Sjanger | Litteraturvitenskap |
| Format | Paperback, Pocket |
| Antall sider | 104 Sider |
| Type | Papirbøker |
Populære produkter
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 149,- den billigste prisen for Selected Poems Av Rainer Maria Rilke blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste lyrikk og drama for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.









