
Sengeramme grå sonoma 150x200 cm konstruert tre 8721012274358
Produktinformasjon
Sengeramme grå sonoma 150x200 cm
- Merke: Vidaxl
- Type: Sengeramme
- Farge: Grå
- Sengelengde: 200cm
Nyt en god natts søvn på denne moderne sengerammen i grå sonoma-finish. Denne sengerammen er laget av konstruert tre av høy kvalitet, som kombinerer holdbarhet med et stilrent design.
Kvalitetsmaterialer for god søvnkvalitet
Denne sengerammen er laget av slitesterkt konstruert treverk med en glatt overflate som gir styrke, stabilitet og motstand mot fuktighet. Kryssfiner-lamellene sikrer god vektfordeling og holder madrassen på plass for en behagelig søvnopplevelse.
Moderne design for enhver stil
Med rene linjer og et minimalistisk utseende passer denne sengerammen perfekt inn i ethvert moderne interiør. Den naturlige lyse fargen gir rommet ditt et friskt og luftig preg.
Viktig å merke seg: Madrass følger ikke med sengerammen. Vi tilbyr et bredt utvalg av passende madrasser som du kan utforske i vår butikk.
Gjør soverommet ditt komplett med denne elegante og funksjonelle sengerammen fra Vidaxl. Skap en avslappende atmosfære og få en god natts søvn hver kveld!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | Sengeramme grå sonoma 150x200 cm konstruert tre 8721012274358 |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Grå |
| Sengemål | 150x200 cm |
| Modellnavn | vidaXL Wood Sängram 153x203cm |
| Materiale | Tre |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Sengelengde | 200cm |
| Mål | 153x203 |
| Sengebredde | 155cm |
| Lengde | 203.0 cm |
| Høyde | 35.0 cm |
| Bredde | 153.0 cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Yolonda Himmelseng Hvit

Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm


Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 209,- den billigste prisen for Sengeramme grå sonoma 150x200 cm konstruert tre 8721012274358 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








