
vidaXL Sengeramme hvit 90x190 cm heltre furu
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme i hvit heltre furu
Skap et tidløst uttrykk i soverommet ditt med vår vidaXL Sengeramme i hvit heltre furu. Denne enkeltsengen med en bredde på 90 cm og en lengde på 190 cm vil ikke bare gi deg en god natts søvn, men også tilføre eleganse til rommet ditt.
Holdbarhet og stabilitet med heltre furu
- Materiale: Laget av solid furu, dette naturmaterialet gir sengerammen et rustikt og naturlig utseende.
- Solid konstruksjon: Trerammen sikrer holdbarhet og stabilitet, mens kryssfinerlamellene gir ekstra støtte til sengen.
- Lang levetid: Ved å absorbere stress og vekt på sengen, forlenger denne rammen madrassens levetid.
Komfortabel sengegavl for avslapning
Den klassiske sengegavlen lar deg hvile komfortabelt mens du leser eller ser på en film. Skap ditt eget lille fristed med denne elegante sengerammen.
Tekniske spesifikasjoner:
- Farge: Hvit
- Mål: 195,5 x 95,5 x 52,5 cm (L x B x H)
- Madrassstørrelse: Passer til madrasser som måler 90 x 190 cm (madrass ikke inkludert)
Ta steget mot et moderne og stilrent soverom med vår vidaXL Sengeramme i hvit heltre furu. Skap en atmosfære av ro og eleganse med dette praktiske og dekorative møbelet som vil løfte interiøret ditt til nye høyder.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme hvit 90x190 cm heltre furu |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Hvit |
| Sengemål | 90x190 cm |
| Modellnavn | vidaXL Solid Pine Sängram |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Enkeltseng |
| Sengebredde | 90cm |
| Sengelengde | 190cm |
| Mål | 90x190 |
| Bredde | 95.5 cm |
| Høyde | 52.5 cm |
| Lengde | 195.5 cm |
| Funksjoner | Oppbevaringsmuligheter |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Yolonda Himmelseng Hvit

Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm


Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 569,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme hvit 90x190 cm heltre furu blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








