
-30%
Sengeramme uten madrass voksbrun 75x190 cm heltre furu 8721012428898
Nyt en god natts søvn i denne sengerammen i tre! Den vil være et praktisk og dekorativt tillegg til interiøret. Heltre furu: Heltre furu er et vakkert naturmateriale. Furu har en rett årring, og knutene gir materialet dets særegne, rustikke utseende. Kryssfiner lameller: Kryssfiner-lamellene gir god vektfordeling, og sørger f......
fra 735,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Sengeramme uten madrass - Voksbrun Heltre Furu 75x190 cm
Oppgrader soverommet ditt med denne stilige sengerammen uten madrass i voksbrun heltre furu fra Vidaxl. Med en bredde på 75 cm og en lengde på 190 cm passer denne sengerammen perfekt til enkeltsengen din.
Naturlig og Rustikk Design
- Materiale: Laget av solid furu, dette naturlige materialet gir en rustikk sjarm til rommet ditt.
- Holdbart: Denne sengerammen er bygget for å vare, og den solide konstruksjonen sikrer stabilitet og støtte.
Praktisk og Funksjonell
- Enkel montering: Med enkel montering kan du raskt sette opp sengen uten stress.
- Størrelse: Med målene 195,5 x 80,5 x 36,5 cm passer denne sengerammen perfekt til en madrass på 75 x 190 cm.
Gjør soverommet ditt komplett med denne elegante sengerammen uten madrass i voksbrun heltre furu fra Vidaxl. Skap en avslappende atmosfære og nyt komforten denne sengerammen gir deg hver natt.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

-2%
Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn
2 469,-
2 519,-
1

-2%
Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn
2 739,-
2 789,-
1

-2%

-2%
vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre
2 199,-
2 239,-
1

-2%
Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
1 689,-
1 719,-
1
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Sengeramme uten madrass voksbrun 75x190 cm heltre furu 8721012428898 |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Brun |
| Sengemål | 75x190 cm |
| Modellnavn | vidaXL Sengeramme Heltre Furu 75 x 190 cm Sängram 107x222cm |
Spesifikasjoner
| Materiale | Furu |
| Type seng | Enkeltseng |
| Egenskaper | Innebygget oppbevaring |
Mål
| Sengelengde | 190cm |
| Mål | 80.5x195.5 |
| Sengebredde | 75cm |
| Lengde | 195.5 cm |
| Høyde | 81.0 cm |
| Bredde | 80.5 cm |
Funksjoner
| Funksjoner | Oppbevaringsmuligheter |
Annet
| Nøkkelord | Møbler |
Populære produkter

-2%
Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn
2 469,-
2 519,-
1

-2%
Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn
2 739,-
2 789,-
1

-2%

-2%

-2%
vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre
2 199,-
2 239,-
1

-2%

-3%
Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm
3 689,-
3 789,-
1

Yolonda Himmelseng Hvit
5 999,-
1

-2%
Sengeramme i metall svart 183x213 cm
1 299,-
1 329,-
1

-2%
Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm
3 629,-
3 699,-
1

-3%
Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre
5 699,-
5 889,-
1

-2%
Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
2 719,-
2 769,-
1
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 735,- den billigste prisen for Sengeramme uten madrass voksbrun 75x190 cm heltre furu 8721012428898 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Seng med lagring og LED med madrass Mørkeblå 90 x 190 cm Fløyel Sengestamme med skuff med lagring 3 pcs Vokset Brun Massiv furu Seng med lagring og madrass Mørkeblå 90 x 200 cm Fløyel Seng med Oppbevaring med madrass Mørkeblå 90 x 200 cm
Køyeseng for Barn Grå Sonoma 100 x 200 cm Konstruert tre Køyeseng for Barn Røkt eik 100 x 200 cm Konstruert tre Seng med madrass boksfjær cappuccino 160x200 cm kunstlær Køyeseng for Barn Sonoma eik 100 x 200 cm Konstruert tre
Sengestamme med LED Hvit 152 x 203 cm Konstruert tre Køyeseng for Barn med madrass Hvit 100 x 200 cm Konstruert tre Sengestamme med LED Sonoma 137 x 190 cm Konstruert tre Sengestamme med madrass Cappuccino 200 x 200 cm stoff








