Sony Bravia 55" 4K UHD LED Smart TV med Google TV KD55X85L
Skarpe og lyse bilder,Perfekt for sport,Smarte spillfunksjoner,Google TV,Minimalistisk design,...
fra 16 575,-
Tilgjengelig i 2 butikker
Sony Bravia KD-55X85L X85L Series - 55" Klasse (54.6" synlig) LED-bakgrunnsbelyst LCD TV - 4K
Siste kjente pris:
banner-image
Sammenligning av produkter
Smart TV
Ja
Ja
Wi-Fi
Bluetooth
Skjermstørrelse
65 "
55 "
Produktinformasjon
Oppdag Sony Bravia 55" 4K UHD LED Smart TV med Google TV KD55X85L
Fascinerende bilder med HDR-teknologi
Smart TV-opplevelse med Google TV
Fleksible tilkoblingsmuligheter
Sony Bravia KD-55X85L kommer med en rekke tilkoblingsmuligheter, inkludert:
  • 2 USB-porter for enkel tilkobling av eksterne enheter
  • HDMI 2.1 for høyhastighets tilkobling
  • Wi-Fi og Bluetooth for trådløs tilkobling
  • Digital optisk ut og kompositt inn for maksimal fleksibilitet
Stilfullt design og praktiske mål
Konklusjon
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnSony Bravia KD-55X85L
MerkeSony
FargeSvart
SeriesSony Bravia
ModellnavnSony KD-55X85L
Spesifikasjoner
VESA-feste
Energiklasse (HDR)G
VESA-mål300 x 300 mm
OperativsystemAndroid TV
Lanseringsår2023
EnergiklasseF
Mål
Høyde (uten stativ)70.9 cm
Høyde (med stativ)78.4 cm
Dybde (uten stativ)5.6 cm
Dybde (med stativ)33.6 cm
Vekt (uten stativ)16.3 kg
Vekt (med stativ)17.4 kg
Bredde122.8 cm
Strømkilde
Energiforbruk (standby)0.5 W
Funksjoner
Smart TV
ARCeARC
Ambilight
Nei
Stemmestyring
StemmeassistentGoogle Assistant
FunksjonerInnspillingsfunksjon via USB (PVR)
Lyd
HøyttalertypeStereo
Støttede lydfilerFLAC, MP3, Ogg Vorbis, WAV (PCM), WMA
Støttede lydformaterDTS digital surround
Høyttalereffekt (total)20 W
Surround Sound-formaterDolby Atmos, DTS digital surround, Dolby Digital
LydfilformaterMP3, AAC, FLAC, Ogg Vorbis, WMA, WAV (PCM)
Tilkoblinger
TilkoblingerDigital optisk ut, Ethernet (RJ45), Kompositt inn, USB
HDMI4
HDCP2.3
MHL
Nei
CEC
Antall USB-porter2
Antall HDMI4 st
HDMI-versjon2.1
Antall USB-A2 st
Antall Kompositt1 st
NFC
Design
SkjermformFlat
Trådløs
Trådløst & streamingChromecast
Wi-Fi
Wi-Fi standardWi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n)
Bluetooth
Smarthus-systemAmazon Alexa, Apple HomeKit
Bilde
Skjermoppløsning3840x2160 (4K Ultra HD)
SkjermteknologiLED
HDR
HDR-formaterDolby Vision, HDR10, HLG
HFR
WCG
Sideforhold16:9
Bildeforbedringsteknologi
Støttede bildefilerJPEG/JPG
3D
Bakbelyst LED
Skjermstørrelse55 "
Bildefrekvens120p
ALLM
VRR
Lokal dimming
Oppdateringsfrekvens100Hz, 120Hz, 50Hz, 60Hz
Tuner
DVBDVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
TV-mottakereAnalog, Digital
CI/CACI+
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 16 575,- den billigste prisen for Sony Bravia 55" 4K UHD LED Smart TV med Google TV KD55X85L blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste tv for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.