Starter PRESTOLITE ELECTRIC M105R3031SE
fra 3 582,-
Produktinformasjon
Starter fra Prestolite Electric - M105R3031SE
Trenger du en pålitelig startmotor som kan tåle påkjenningene fra daglig bruk? Da bør du sjekke ut Starter PRESTOLITE ELECTRIC M105R3031SE. Denne premium startmotoren fra Prestolite Electric leverer en imponerende ytelse på 7,5 kW med en spenning på 24 V. Den er konstruert for å gi deg påliteligheten og kraften du trenger for å starte motoren enkelt og effektivt.
Tekniske spesifikasjoner
  • Spenning: 24 V
  • Nominell ytelse: 7,5 kW
  • Flensdiameter: 92 mm
  • Antall festehull: 3
  • Tilkobling/klemme: med klemme 50 (jet), B+
  • Dreieretning: rotasjon med urviseren
  • Tannantall: 12
  • Tilkoblingsteknikk: Earth return, Grounded
  • Hullsirkel-ø: 146 mm
  • Vekt: 13198 g
  • Hus diameter: 105 mm
  • Lukkevinkel: 275 grader
  • Drev grunnposisjon: 48,5 mm