
Sketching The Basics Av Roselien Steur, Koos Eissen
This book explains the basic sketching techniques and decisions more in depth and provides much more step-by-step example drawings, which makes it even more suitable for students and professionals who want to become better sketchers....
fra 349,-
Tilgjengelig i 2 butikker
Forhåndsbestill
Frakt og levering
Frakt og levering
Produktinformasjon
This book explains the basic sketching techniques and decisions more in depth and provides much more step-by-step example drawings, which makes it even more suitable for students and professionals who want to become better sketchers.
Topplisten: Bis Publishers B.v. Kunst og kultur
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
| Språk | Engelsk |
| Sjanger | Kunst |
| Format | Paperback |
Størrelse
| Produktvekt | 771 g |
| Høyde | 242 mm |
| Bredde | 188 mm |
| Tykkelse | 20 mm |
Generelt
| Sett | Nei |
| Typ | Papirbøker |
Populære produkter

Daido Moriyama
549,-
2
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 349,- den billigste prisen for Sketching The Basics Av Roselien Steur, Koos Eissen blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste kunst og kultur for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
New Mags Aperitivo BookWinifred Nicholson Cumbrian Rag RugsThe Watch Book II tN4tThe Routledge Handbook to the Popular Music Cover Song
An Introduction to Virtual and Augmented RealityReimagining Mobilities across the HumanitiesHungarian Dances and Musical Life in Eighteenth Century ViennaMotherhood in the Music Education Academy
Air Travel Fiction and FilmMaking Sense of MusicToward Equity in School MusicMusic Propaganda and the Spanish Civil War
















