
STYLE Evo Elektrisk grill 2500 W
SEVERIN Style PG 8123 EVO - Utegrill - elektrisk - 996 kvadratcentimeter - svart sku: PG8123, brand: Severin, ean: 4008146037504...
fra 849,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
SEVERIN Style PG 8123 EVO - Utegrill - elektrisk - 996 kvadratcentimeter - svart sku: PG8123, brand: Severin, ean: 4008146037504
Topplisten: Severin Elektrisk grill

-1%
Severin Bordsgrill Xl Toast
594,-
599,-
2
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | STYLE Evo Elektrisk grill 2500 W |
| Merke | Severin |
| Type | Elektrisk grill |
| Farge | Sort, Rustfritt |
Spesifikasjoner
| Effekt | 2500 W |
| Funksjoner | Balkong |
Mål
| Høyde | 250 mm |
| Dybde | 420 mm |
| Bredde | 620 mm |
Design
| Design | Bordgrill |
Størrelse
| Produktvekt | 4.28 kg |
| Grillflate, bredde | 41.5 cm |
| Grillflate, dybde | 24 cm |
Materiale
| Materiale | Stål |
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 849,- den billigste prisen for STYLE Evo Elektrisk grill 2500 W blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste elektrisk grill for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Enders elektrisk grill eflow pro 2 turboLund Gassgrill 3+1Master Grill & Party Saks Til Kjøtt Og Fjærfe 25 Cm Mg238Master Grill Grill Tilbehør 3 Stk / Trehåndtak
Okko Flisekutter Mt312Anton Oliver Fire 57 Cm Enameled Charcoal Grill With Side TableNapoleon Rogue Pro S 425 Phantom GassgrillLotusgrill G340 G Tb 34P Utegrill Kulll Mørkeblå
Landmann Triton Flexx Pts 4.0 Gassgrill 4 Brennere Rustfritt StålKernau Ksg 251Airfryer Frityrgryte Berdsen Bd 654 SvartBerdsen Bd 654 Varmluftsfritøse Svart









