
Supreminox Squeezy dressingflaske 360 ml
Squeezy dressingflaske 360 ml fra Supreminox . Plastdressingflaske som er perfekt til dressinger, sauser og vinaigrette. Eller hvorfor ikke bruke den i baren med for eksempel puréer. Flasken er laget av LDPE-materiale og er gjennomsiktig....
fra 66,-
Tilgjengelig i 3 butikker
Produktinformasjon
Squeezy dressingflaske 360 ml fra Supreminox er en praktisk og funksjonell flaske laget i gjennomsiktig LDPE-plast. Den er perfekt til oppbevaring og servering av dressinger, sauser og vinaigretter. Takket være den myke plasten er den enkel å klemme på, noe som gir presis dosering. Flasken kan også brukes i baren til puréer eller andre flytende ingredienser.
Topplisten: Supreminox Kanner og flasker
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Supreminox Squeezy dressingflaske 360 ml |
| Merke | Supreminox |
| Farge | Klar |
Spesifikasjoner
| Materiale | Plast |
Mål
| Høyde | 20 cm |
| Bredde | 6 cm |
| Lengde | 6 cm |
| Vekt | 44 g |
Størrelse
| Volum | 360 ml |
Populære produkter

Thrive Chug lokk
161,-
3
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 66,- den billigste prisen for Supreminox Squeezy dressingflaske 360 ml blant 3 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste kanner og flasker for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Bloomingville Tatum Teapot W/Strainer Multi/patterned 890 MLBloomingville Missy Teapot Pink 500 MLSerax Tea Pot White/Black Carte Blanche - White - ONE SIZESerax Jug White/Black Carte Blanche - White - ONE SIZE
Anna + Nina Here For The Teapot - Cream - ONE SIZEAnna + Nina Daisy Dew Milk Jug - Cream - 25 ML168 stk 1,5 liters PET flaske Flott til saftingiittala Kartio mugge 0,95L grå
Eva Solo Termokanne 1L sandCilio Monza termokanne 1L svartTell Me More Palermo oljeflaske liten 50 cl sandHouse Doctor Cole termos i rustfritt stål 1,8L mørk grønn


















