TCL 85" MSQLED85L 4K LCD TV (2026)
fra 64 990,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Ny
Smart TV
Ja
Ja
Wi-Fi
Bluetooth
Skjermstørrelse
85 "
83 "
Energiklasse (HDR)
G
Produktinformasjon
TCL MSQLED85L Serien kombinerer SQD-Mini LED, 4K HDR med opptil 3000 nits og opptil 2 176 presise dimmesoner, opptil 100% BT.2020 bredt fargerom for alle scener og 144Hz oppdateringsfrekvens samt HVA 2.0 Pro Panel for kraftfullt presise kontraster, skarp
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnTCL 85" MSQLED85L 4K LCD TV (2026)
MerkeTCL
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 64 990,- den billigste prisen for TCL 85" MSQLED85L 4K LCD TV (2026) blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste tv for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.