Technica Audio-Technica ATH-ANC100BT
Produktinformasjon
Oppdag Audio-Technica ATH-ANC100BT – Den perfekte følgesvenn for musikkelskere!
Fantastiske funksjoner som gir deg frihet
Spesifikasjon
| Produktnavn | Technica Audio-Technica ATH-ANC100BT |
| Merke | Audio-Technica |
| Farge | Svart |
| ANC | Ja |
| Type | Ørepropper |
| Vekt | 263.0 g |
| Trådløs | Ja |
| Type kontakt | 3.5mm |
| Kategori | Inneøretelefoner |
| Type hodetelefoner | In-Ear |
| Gaming Headset | Nei |
| Aktivering av bakgrunnslyd | Nei |
| Støydemping | Aktiv støydemping |
| Knapper & kontroll | Play/Pause, Svare/Avslutte, Volum |
| Sammenleggbare | Nei |
| Vannbestandig | Nei |
| Virtuell surround | Nei |
| Egnet for trening | Nei |
| Stemmestyring | Nei |
| Kablet (hodetelefon>lydkilde) | Ja |
| Trådløs overføringsteknologi | Bluetooth |
| Batteritid (drift) | 20 h |
| Vedlegg | Øregang |
| Hodtelefoner | Nei |
| Multipoint | Nei |
| Trådløs rekkevidde | 10.0 m |
| Bluetooth | Ja |
| Produktvekt | 30 g |
| Elementstørrelse | 12 mm |
| Bluetooth versjon | 4, 2 |
| Hodetelefondesign | In-ear |
| Kanaler | Stereo |
| Kontroll | Volumkontroll |
| Impedans | 16 Ω |
| Mikrofon | Ja |
| Frekvensomfang (min) | 20 Hz |
| Frekvensomfang (maks) | 24000 Hz |
| Effekthåndtering | 10 mW |
| Følsomhet | 103 dB/mW |
| Maks inn-effekt | 10.0 mW |
| Frekvensrekkevidde (min) | 20.0 Hz |
| Frekvensrekkevidde (max) | 24000.0 Hz |
| Membran | 12.0 mm |