Thermaltake GM-GCE-32CEQB-EU
Thermaltake GM-GCE-32CEQB-EU
Thermaltake Tgm-V32Cq Computer Monitor (GM-GCE-32CEQB-EU) - Skjermstørrelse: 31.5"...
fra 5 757,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Thermaltake Tgm-V32Cq Computer Monitor
Siste kjente pris:
banner-image
Sammenligning av produkter
Thermaltake GM-GCE-32CEQB-EU
Thermaltake GM-GCE-32CEQB-EU
Skjermoverflate
Blank
Matt
Oppløsning
2560x1440
1920x1080 (Full HD)
Oppdateringsfrekvens
240 Hz
170 Hz
500 Hz
Skjermteknologi
LCD
LCD
Produktinformasjon
Oppdag Thermaltake GM-GCE-32CEQB-EU – Din nye gamingpartner!
Fantastiske spesifikasjoner for en uovertruffen opplevelse
  • Skjermtype: VA-panel for dype farger og høye kontraster
  • Oppdateringsfrekvens: Utrolig 170Hz, perfekt for raske spill
  • Responstid: Rask responstid som reduserer uskarphet i bevegelse
  • Design: Elegant svart finish som passer inn i ethvert rom
Klar for enhver utfordring
Kjøp nå og opplev forskjellen!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnThermaltake GM-GCE-32CEQB-EU
MerkeThermaltake
FargeSort
Spesifikasjoner
Kamera (innebygd)
Nei
VESA-feste
Nei
Funksjoner
Bærbar
Pivotfunksjon (kan stilles på høykant)
Hev- og senkbar
Vippbar (kan vippes bakover/fremover)
Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt)
RGB
Tilkoblinger
VGA inn
DVI inn
HDMI
Ja
Hodetelefonutgang
Innebygd USB-hub
DisplayPort
Thunderbolt
USB for videosignal
USB-C Power Delivery
HDCP
Design
Design panelBuet
Skjerm
Berøringsskjerm
Bilde
Oppdateringsfrekvens170 Hz
SkjermteknologiLCD
HDR
Lagring
Minnekortleser
Kompatibilitet
3D-støtte (3D-Ready)
Synkroniseringsmetode
Generelt
Multitouch
TypBuede skjerm, Gamingskjerm, PC-skjerm 31", Stor PC-skjerm
Bildeegenskaper
Bildestørrelse32 Tommer
Bildeforhold16:9
Maks oppløsning2560x1440
BakgrunnsbelysningLED (lysdiode)
Maskinvarekalibrering
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Stor og buet 32" skjerm. Den store 32-tommernes buede skjerm gir et bredt og engasjerende synsfelt som er ideelt for gaming.