Thermaltake TR100 Violet CA 11A 00SNNN 00
Thermaltake Tr100 Mini Tower Violet (CA-11A-00SNNN-00) - Strømforsyning: 0W - Type: Mini tårn - Farge: Lilla...
fra 1 712,-
Tilgjengelig i 2 butikker
Produktinformasjon
Topplisten: Thermaltake Kabinetter
-4%
Thermaltake The Tower Svart
3
-20%
-32%
-5%
Thermaltake Versa T27 TG ARGB Svart
3
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Thermaltake TR100 Violet CA 11A 00SNNN 00 |
| Merke | Thermaltake |
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 712,- den billigste prisen for Thermaltake TR100 Violet CA 11A 00SNNN 00 blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste kabinetter for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Chieftec UNC 411E B 4U Server Rack Kabinett svart UNC 411E BCorsair 3200D RS ARGB Smoke Kabinett grå CC 9011346 WWDarkflash DB330M Kabinett 3 Fans svart DB330M Black +3FDarkflash B275 PRO Kabinett 6 Fans svart B275 PRO BLK +6F