Thomson 55" 4K UHD Android TV hvit 55UA5S13W
Nyt favorittunderholdningen din i fantastisk 4K UHD-kvalitet...
fra 7 999,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Thomson 55" 4K UHD Android TV 55UA5S13W, hvit
Siste kjente pris:
banner-image
Sammenligning av produkter
Wi-Fi
Ja
Ja
Bluetooth
Skjermstørrelse
50 "
55 "
Smart TV
Energiklasse (HDR)
G
Produktinformasjon
Oppdag Thomson 55” 4K UHD Android TV - Modell 55UA5S13W
Er du klar for å heve underholdningsopplevelsen hjemme? Med Thomson 55” 4K UHD Android TV (modellen 55UA5S13W) får du en perfekt kombinasjon av stil og teknologi, og den hvite finishen gir et moderne preg til stuen din. Nyt favorittunderholdningen din i fantastisk 4K UHD-kvalitet, som virkelig gjør hver scene levende.
Førsteklasses Bildefremstilling
Smartfunksjoner med Android TV
Design og Brukervennlighet
  • Størrelse: 55" – perfekt for både store og små rom.
  • Farge: Hvit – stilren og moderne utførelse.
  • Enkel tilkobling: Flere HDMI- og USB-porter for tilkobling av eksterne enheter.
Enten du skal se favorittlaget ditt spille, ha en filmkveld med venner eller bare slappe av med en god serie, så er Thomson 55” 4K UHD Android TV det perfekte valget. Med fantastiske funksjoner og stilrent design, vil denne TV-en garantert bli midtpunktet i hjemmet ditt.
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnThomson 55UA5S13W
MerkeThomson
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 7 999,- den billigste prisen for Thomson 55" 4K UHD Android TV hvit 55UA5S13W blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste tv for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.