Thomson 75" 4K UHD Smart TV med Google TV og HDR 75UG5C14
Thomson 75Ug5c14 - 75" Diagonalklasse Led-Bakgrunnsbelyst Lcd Tv - Smart Tv - Google Tv - 4K Uhd (2160P) 3840 X 2160 - Hdr - Direct Led - Svart...
fra 14 988,73
Tilgjengelig i 2 butikker
Thomson 75" UHD Google TV 75UG5C14
Siste kjente pris:
banner-image
Sammenligning av produkter
Skjermstørrelse
55 "
65 "
Smart TV
Ja
Ja
Wi-Fi
Bluetooth
Energiklasse (HDR)
G
Produktinformasjon
Opplev en ny dimensjon med Thomson 75UG5C14
Fantastisk bilde- og lydkvalitet
  • 4K UHD-oppløsning: Nyt krystallklare bilder med fire ganger så mange piksler som Full HD.
  • Dypere farger: Opplev levende farger og detaljer takket være avansert bildeteknologi.
  • Kraftig lyd: Den innebygde lydsystemet gir deg en fyldig og klar lydopplevelse.
Designet for alle rom
Brukervennlige funksjoner
  • Smarte funksjoner: Få tilgang til dine favorittapper og streamingtjenester direkte fra TV-en.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Spesifikasjon
Funksjoner
Smart TV
Bilde
SkjermteknologiLCD
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 14 988,73 den billigste prisen for Thomson 75" 4K UHD Smart TV med Google TV og HDR 75UG5C14 blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste tv for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.