
Unite Liquid Volume Instant Texture Hold 118ml

Sammenligning av produkter

Produktinformasjon
Unite Liquid Volume Instant Texture Hold 118ml - Volumspray for Matt Finish
Pris: 2.59 kr/ml
Egenskaper:
- Matt finish
- Volumgivende
Hårtyper:
- Farget hår
- Fett hår
- Krusete hår
- Krøllete hår
- Normalt hår
- Slitt hår
- Tykt hår
- Tynt hår
- Tørt hår
Type emballasje: Sprayflaske
Beskrivelse: Unite Liquid Volume Instant Texture Hold er den ultimate løsningen for å skape et fantastisk volum og tekstur i håret ditt. Den innovative tekstursprayen gir en matt finish og vektløs hold som varer hele dagen. Med denne sprayen kan du enkelt reaktivere stilen din ved å berøre håret gjentatte ganger.
Aktive ingredienser som polymer gir håret ditt tekstur, volum og fylde uten å tynge det ned. Denne sprayen er ideell for alle hårtyper, enten det er farget, fett, krøllete, tynt eller tykt hår. Du kan bruke den i både tørt og fuktig hår, med eller uten varmestyling.
For best resultat, spray jevnt fra en avstand på 15-20 cm i fuktig hår og la det enten lufttørke eller style med fingrene eller en diffuser. Påfør i tørt hår for ekstra tekstur, hold og volum.
Unite Liquid Volume Instant Texture Hold er din nøkkel til å skape en fantastisk frisyre med et løft og tekstur som varer hele dagen. Prøv den i dag for å oppnå den perfekte looken!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Unite Hårprodukter

UNITE Le:Play Hairspray

Unite Elevate Mousse Volume Foam 175ml

Unite Blow&Set Lotion Sculpting 236ml

Unite Conundrum Paste 57 g
Spesifikasjon
| Produktnavn | Unite Liquid Volume Instant Texture Hold 118ml |
| Merke | Unite |
| Volume | 118 ml |
| Type emballasje | Sprayflaske |
| Hårtype | Farget hår, Fett hår, Krusete hår, Krøllete hår, Normalt hår, Slitt hår, Tykt hår, Tynt hår, Tørt hår |
| Egenskaper | Matt, Volumgivende |
| Funksjoner | Mer volum, Holding |
| Pris per ml/g | 2.59 kr/ ml/g |
| Mengde | 118 ml/g |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Renati Instant Rock Star Rock Hard 100ml

Renati Straight Hold Glaze Hårvoks 100 ml

GOLD Ten In One 150 ml

Keune High Rise 300 ml
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 238,25 den billigste prisen for Unite Liquid Volume Instant Texture Hold 118ml blant 3 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste hårprodukter for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.

















