
Vartdal Plast Isolasjon EPS S80 Styropor 10x600x1200mm
Vartdal Styropor EPS kan brukes til isolasjon i alle typer gulv, vanligvis med påstøp. Dette gir høyisolerte gulv med svært lang levetid, like lenge som bygget ellers. Høy trykkfasthet og isolasjonsevne er svært viktige egenskaper for gulvisolasjon og tilbyr et bredt sortiment med produkter som passer til alle typer bruksområ......
fra 15,05
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Vartdal Styropor EPS kan brukes til isolasjon i alle typer gulv, vanligvis med påstøp. Dette gir høyisolerte gulv med svært lang levetid, like lenge som bygget ellers. Høy trykkfasthet og isolasjonsevne er svært viktige egenskaper for gulvisolasjon og tilbyr et bredt sortiment med produkter som passer til alle typer bruksområder fra tak til gulv.
Topplisten: Vartdal Plast Isolasjon

-1%

-5%
Vartdal Plast Isolasjon EPS 100mm S80 Styropor
150,48
159,-
2
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Vartdal Plast Isolasjon EPS S80 Styropor 10x600x1200mm |
| Merke | Vartdal Plast |
| Lambda-verdi | 0, 038 W/mK |
| Trykkfasthet | S80 |
Spesifikasjoner
| Materialer | EPS |
| Bruksområde | Gulv, Grunn |
Mål
| Lengde | 1200 mm |
| Bredde | 600 mm |
| Høyde | 10 mm |
| Tykkelse | 10 mm |
Populære produkter

-27%
Finnfoam XPS 300 FL 50mm 50x585x1185mm
137,95
189,-
2

-40%
Isola grunnmur tykk 0125x8 meter
319,-
529,-
2

-22%
Finnfoam XPS 300 FL 100mm 100x585x1185mm
311,26
401,38
1
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 15,05 den billigste prisen for Vartdal Plast Isolasjon EPS S80 Styropor 10x600x1200mm blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste isolasjon for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Vincents Pol Takbånd 15cm x 3m AluVincents Pol Vanntetting Hidroplast 1,5kgVincents Pol Roofband 10cmx3m AluUbbink Aerfoam EPE 125 Bend 45
Rockwool Isoleringskappe Steinull 800 76/50 1mNMC Rørisolering DN25 Med Muttere 1"/1" UV-Isolasjon 9mm L=1,50mØland Alu-Rørskål 12-18x20mm 1,2m Paroc HVAC Combi Alucoat TRockwool Isoleringskappe Steinull 800 60/20 1m
Wavin Tigris MP Flerlagsrør Med 13mm Grå Isolasjon 20x2,25mm 50mK-Flex Intu FR Wrap Brannsikker Remse 160mmØland Alu-Rørskål 76x40mm 1,2m Paroc HVAC Section Alucoat TThermaflex Thermawool Isolasjon 54/60 1m
.jpg%3F20251126213449&w=1200&q=75)




















