
Vartdal Plast Isolasjonsplate EPS Neopor N80 30mm
Neopor N60-N150 std.format 600x1200/2400mm Neopor inneholder små grafittpartikler som reflekterer varmestråling og gir materialet ein sølvgrå og skinnande overflate. Materialet absorberer og reflekterer infrarøde stråler som reduserer varmeledningsevne betydeleg. Dette medfører at isolasjon av neopor kan vere 20% tynnere enn......
fra 79,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Neopor N60-N150 std.format 600x1200/2400mm Neopor inneholder små grafittpartikler som reflekterer varmestråling og gir materialet ein sølvgrå og skinnande overflate. Materialet absorberer og reflekterer infrarøde stråler som reduserer varmeledningsevne betydeleg. Dette medfører at isolasjon av neopor kan vere 20% tynnere enn standard isolasjon laget av styropor EPS
Topplisten: Vartdal Plast Isolasjon

-1%

-5%
Vartdal Plast Isolasjon EPS 100mm S80 Styropor
150,48
159,-
2
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Vartdal Plast Isolasjonsplate EPS Neopor N80 30mm |
| Merke | Vartdal Plast |
| Lambda-verdi | 0, 031 W/mK |
| Trykkfasthet | N80 |
Spesifikasjoner
| Materialer | EPS (Grafit) |
| Bruksområde | Vegg, Gulv |
Mål
| Lengde | 1200 mm |
| Bredde | 600 mm |
| Høyde | 30 mm |
| Tykkelse | 30 mm |
Populære produkter

-27%
Finnfoam XPS 300 FL 50mm 50x585x1185mm
137,95
189,-
2

-40%
Isola grunnmur tykk 0125x8 meter
319,-
529,-
2

-22%
Finnfoam XPS 300 FL 100mm 100x585x1185mm
311,26
401,38
1
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 79,- den billigste prisen for Vartdal Plast Isolasjonsplate EPS Neopor N80 30mm blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste isolasjon for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Vincents Pol Takbånd 15cm x 3m AluVincents Pol Vanntetting Hidroplast 1,5kgVincents Pol Roofband 10cmx3m AluUbbink Aerfoam EPE 125 Bend 45
Rockwool Isoleringskappe Steinull 800 76/50 1mNMC Rørisolering DN25 Med Muttere 1"/1" UV-Isolasjon 9mm L=1,50mØland Alu-Rørskål 12-18x20mm 1,2m Paroc HVAC Combi Alucoat TRockwool Isoleringskappe Steinull 800 60/20 1m
Wavin Tigris MP Flerlagsrør Med 13mm Grå Isolasjon 20x2,25mm 50mK-Flex Intu FR Wrap Brannsikker Remse 160mmØland Alu-Rørskål 76x40mm 1,2m Paroc HVAC Section Alucoat TThermaflex Thermawool Isolasjon 54/60 1m




















