
Vartdal Plast Isolasjonsplate EPS Neopor N80 20mm
Neopor N60-N150 std.format 600x1200/2400mm Neopor inneholder små grafittpartikler som reflekterer varmestråling og gir materialet ein sølvgrå og skinnande overflate. Materialet absorberer og reflekterer infrarøde stråler som reduserer varmeledningsevne betydeleg. Dette medfører at isolasjon av neopor kan vere 20% tynnere enn......
fra 52,9
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Neopor N60-N150 std.format 600x1200/2400mm Neopor inneholder små grafittpartikler som reflekterer varmestråling og gir materialet ein sølvgrå og skinnande overflate. Materialet absorberer og reflekterer infrarøde stråler som reduserer varmeledningsevne betydeleg. Dette medfører at isolasjon av neopor kan vere 20% tynnere enn standard isolasjon laget av styropor EPS
Topplisten: Vartdal Plast Isolasjon

-1%

-5%
Vartdal Plast Isolasjon EPS 100mm S80 Styropor
150,48
159,-
2
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Vartdal Plast Isolasjonsplate EPS Neopor N80 20mm |
| Merke | Vartdal Plast |
| Lambda-verdi | 0, 031 W/mK |
| Trykkfasthet | N80 |
Spesifikasjoner
| Materialer | EPS (Grafit) |
| Bruksområde | Vegg, Gulv |
Mål
| Lengde | 1200 mm |
| Bredde | 600 mm |
| Høyde | 20 mm |
| Tykkelse | 20 mm |
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 52,9 den billigste prisen for Vartdal Plast Isolasjonsplate EPS Neopor N80 20mm blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste isolasjon for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Alpar Magic Soft Studio-Hette For N-80-IsolasjonReflexion Isolering Exiso A/D 22-1 1/2"Karfa Brandbøsning Firoblok ø48-55 300mmEnvirograf Brandbøsning Firoblok ø75-83 30cm
Isover Alu-Rørskål 60x50mm 1,2m Tapelock Alu2Solar Plus Kooltherm Rørisolering 35x30mm 1000mmSolar Plus Kooltherm Bøyning 90 Grader 35x30mmTA Isolasjonshette Staf DN65
Briko Ekowool Economy 13,5kgSpiroflex Isolasjonsmatte Mineralull Selvklebende 30 8m²Thermaflex Thermawool Isolasjon 48/30 1mK-Flex ST 19mm Rulle 10x1m
.jpg%3F20251126213449&w=1200&q=75)








