
vidaXL Sengeramme heltre furu 140x200 cm
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet ditt med vidaXL Sengeramme i heltre furu
Skap en moderne og elegant atmosfære i soverommet ditt med vår vidaXL Sengeramme i heltre furu. Denne dobbeltsengen med en bredde på 140 cm og en lengde på 200 cm vil gi deg den perfekte nattesøvnen du fortjener.
Holdbarhet og stabilitet med premium furumateriale
- Materiale: Laget av solid furu, dette naturmaterialet gir sengerammen en rustikk sjarm og holdbarhet som varer.
- Størrelse: Med mål på 146,0 cm i bredde, 205,5 cm i lengde og 31,0 cm i høyde, passer denne sengerammen perfekt til ditt soverom.
- Farge: Den naturlige brune fargen på furuen gir et varmt og innbydende utseende til rommet.
Komfortabelt design for en god natts søvn
Den solide rammen sikrer stabilitet mens den klassiske sengegavlen gir komfort når du hviler, leser eller ser på TV. Den iøynefallende designen kombinerer stil og funksjonalitet på en unik måte.
Leveransen inkluderer kun sengerammen, madrass er ikke inkludert. Passende madrasser for målene 140 x 200 cm kan finnes i vår butikk. Noen hodegavldeler er pakket sammen med sengerammen for å spare plass under levering.
Ta steget mot en bedre søvnopplevelse med vidaXL Sengeramme i heltre furu - den perfekte blandingen av stil, komfort og kvalitet!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme heltre furu 140x200 cm |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Brun |
| Sengemål | 140x200 cm |
| Modellnavn | vidaXL Massivholzbett Kiefer Sängram |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Sengebredde | 140cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Bredde | 146.0 cm |
| Mål | 140x200 |
| Høyde | 31.0 cm |
| Lengde | 205.5 cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Yolonda Himmelseng Hvit

Gulv Seng Ramme 180x210 cm Solid Tre Furu

Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm


Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Sengeramme i metall svart 183x213 cm
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 889,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme heltre furu 140x200 cm blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.







