
vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 120x190 cm
Produktinformasjon
vidaXL Sengeramme i metall - Tidløs design og solid konstruksjon
Merke: Vidaxl
Farge: Hvit
Bredde: 120 cm
Lengde: 196 cm
Høyde: 90 cm
Type: Enkeltseng
Materiale: Metall
Oppgrader soverommet ditt med vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl i elegant hvit farge. Denne klassiske sengerammen kombinerer tidløst design med en solid konstruksjon laget av pulverlakkert stål, som gir eksepsjonell holdbarhet og stabilitet.
Funksjonelle egenskaper
- Rammen har en bredde på 120 cm og en lengde på 196 cm, ideell for en enkeltseng.
- Hode- og fotgavlen holder madrassen på plass og gir deg god ryggstøtte mens du slapper av.
- Madrassen er ikke inkludert, men rammen passer perfekt til en madrass på 120 x 190 cm.
- Med en høyde på 90 cm gir sengerammen god plass under for ekstra oppbevaring.
Ta soverommet ditt til neste nivå med denne funksjonelle og stilige sengerammen fra vidaXL. Skap et komfortabelt og elegant sovemiljø som varer lenge!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 120x190 cm |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Sort, Hvit |
| Sengemål | 120x190 cm |
| Type seng | Enkeltseng |
| Materiale | Metall |
| Bredde | 120 cm |
| Sengebredde | 120cm |
| Sengelengde | 190cm |
| Mål | 125x196 |
| Høyde | 90.0 cm |
| Lengde | 196.0 cm |
| Benhøyde | 28.0 cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 569,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 120x190 cm blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








