
vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 120x190 cm 8721012250345
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme i metall
Skap en tidløs atmosfære med denne hvite metallrammen fra vidaXL, designet for enkeltsenger med en bredde på 120 cm og lengde på 190 cm. Denne sengerammen kombinerer funksjonalitet med stil, og vil være et solid og elegant tillegg til ditt soverom.
Robust konstruksjon for langvarig stabilitet
- Materiale: Laget av holdbart metall for eksepsjonell stabilitet og holdbarhet.
- Størrelse: Med målene 125.0 x 90.0 x 196.0 cm (B x H x L) passer denne rammen perfekt til en madrass på 120 x 190 cm.
- Ekstra støtte: Utstyrt med metallameller og senterben for å sikre optimal støtte og ventilasjon til madrassen din.
Funksjonell design for komfort og praktisk oppbevaring
- Hode- og fotgavl: Gir ikke bare madrassen ekstra stabilitet, men gir deg også komfortabel ryggstøtte når du sitter opp i sengen.
- Underbed oppbevaring: Skjult ekstra plass under sengen lar deg holde tingene dine organisert og utenfor syne.
- Montering kreves: Enkel montering for å få sengen klar til bruk i løpet av kort tid.
Oppgrader soverommet ditt med denne elegante vidaXL Sengerammen i metall, som kombinerer funksjonalitet, holdbarhet og stil på en perfekt måte. Skap ditt drømmesoverom med denne hvite sengerammen som vil gi deg mange netter med god søvn og komfort.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 120x190 cm 8721012250345 |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Sort, Hvit |
| Sengemål | 120x190 cm |
| Type seng | Enkeltseng |
| Materiale | Metall |
| Sengebredde | 120cm |
| Sengelengde | 190cm |
| Mål | 125x196 |
| Bredde | 125.0 cm |
| Høyde | 90.0 cm |
| Lengde | 196.0 cm |
| Benhøyde | 28.0 cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 269,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 120x190 cm 8721012250345 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








