
vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 120x190 cm 8721012303263
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme i metall
Skap en tidløs atmosfære med denne hvite metallrammen fra vidaXL, designet for enkeltsenger med en bredde på 120 cm og lengde på 190 cm. Denne sengerammen er laget av robust pulverlakkert stål, som gir eksepsjonell holdbarhet og stabilitet.
Funksjonell design for optimal komfort
- Metallameller og senterben gir støtte og pusteevne til madrassen din
- Ekstra oppbevaringsplass under sengen holder tingene dine organisert
- Hode- og fotgavl holder madrassen på plass og gir ryggstøtte
Spesifikasjoner:
- Materiale: Stål
- Mål: 196 x 125 x 90 cm (L x B x H)
- Høyde under sengen: 26 cm
- Madrassstørrelse: 120 x 190 cm (madrass ikke inkludert)
- Montering kreves: Ja
Oppgrader soverommet ditt med denne elegante sengerammen fra vidaXL. Skap et tidløst uttrykk samtidig som du nyter holdbarheten og funksjonaliteten til denne metallrammen. Legg til din personlige stil med passende madrasser og sengetøy for å fullføre utseendet.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 120x190 cm 8721012303263 |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Sort, Hvit |
| Sengemål | 120x190 cm |
| Type seng | Enkeltseng |
| Materiale | Metall |
| Sengebredde | 120cm |
| Sengelengde | 190cm |
| Mål | 125x196 |
| Bredde | 125.0 cm |
| Høyde | 90.0 cm |
| Lengde | 196.0 cm |
| Benhøyde | 28.0 cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 149,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 120x190 cm 8721012303263 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








