
vidaXL Sengeramme i metall med sengegavl svart 183x213 cm 8721012190610
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme i metall
Skap en elegant og tidløs atmosfære med vår vidaXL Sengeramme i metall med sengegavl i klassisk svart farge. Denne enkeltsengen er laget av robust pulverlakkert stål, som gir eksepsjonell holdbarhet og stabilitet for en god natts søvn.
Robust konstruksjon for langvarig glede
- Materiale: Metall
- Type seng: Enkeltseng
- Farge: Svart
Denne metallsengerammen leveres komplett med metallameller og senterben som gir madrassen din den nødvendige støtten og pusteevnen den trenger. Med ekstra oppbevaringsplass under sengen kan du holde tingene dine ute av syne og ryddig.
Komfortabel støtte og stilfull design
Sengegavlen gir deg utmerket ryggstøtte når du sitter opp i sengen for å lese eller se på filmer. Den svarte fargen passer perfekt inn i ethvert soverom, og de nøyaktige målene på 183x213 cm passer til de fleste standardmadrasser.
Montering er enkelt, og du vil raskt kunne nyte fordelene ved denne elegante sengerammen fra vidaXL. Skap ditt drømmesoverom med denne holdbare og stilfulle metallsengerammen!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme i metall med sengegavl svart 183x213 cm 8721012190610 |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Svart |
| Sengemål | 183x213 cm |
| Modellnavn | vidaXL Sengeramme I Metall Med Sengegavl Svart 183x213 cm Sängram |
| Materiale | Metall |
| Type seng | Enkeltseng |
| Bredde | 183 cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 219,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme i metall med sengegavl svart 183x213 cm 8721012190610 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








