
vidaXL Sengeramme i metall med sengegavl svart 193x203 cm
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme i metall
Skap en stilig og moderne atmosfære med vidaXL Sengeramme i metall med sengegavl i elegant svart farge. Denne enkeltsengen er laget av robust stål og har en imponerende størrelse på 193x203 cm, perfekt for en god natts søvn.
Holdbar konstruksjon av høy kvalitet
- Materiale: Laget av pulverlakkert stål for eksepsjonell holdbarhet og stabilitet.
- Størrelse: Med en bredde på 198 cm, høyde på 90 cm og lengde på 207 cm passer denne sengerammen perfekt inn i ethvert soverom.
- Sengegavl: Sengegavlen gir deg komfortabel ryggstøtte når du ønsker å slappe av med en god bok eller film.
Funksjonell design med ekstra oppbevaringsplass
Denne sengerammen kommer komplett med metallameller og senterben som gir madrassen din optimal støtte og ventilasjon. Med 27 cm høyde under sengen, får du ekstra oppbevaringsplass til å holde tingene dine ryddig og organisert.
Viktig å merke seg: Madrass er ikke inkludert, men vi tilbyr et variert utvalg som passer perfekt til denne sengerammen.
Gjør soverommet ditt til et elegant og komfortabelt rom med vidaXL Sengeramme i metall. Bestill din nye sengeramme i dag og opplev en god natts søvn i stil!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme i metall med sengegavl svart 193x203 cm |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Svart |
| Sengemål | 193x203 cm |
| Modellnavn | vidaXL Sengeramme I Metall Med Sengegavl Svart 193x203 cm Sängram |
| Type seng | Enkeltseng |
| Materiale | Stål |
| Sengebredde | 195cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Mål | 193x203 |
| Bredde | 198.0 cm |
| Høyde | 90.0 cm |
| Lengde | 207.0 cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 419,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme i metall med sengegavl svart 193x203 cm blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








