
vidaXL Sengeramme med hodegavl hvit 120x190 cm konstruert tre 8721012246652
Produktinformasjon
Oppdag vidaXL Sengeramme med hodegavl hvit 120x190 cm
Er du på jakt etter en stilren og komfortabel sengeramme? Da er vidaXL Sengeramme med hodegavl hvit 120x190 cm konstruert tre det perfekte valget for deg! Denne sengerammen kombinerer moderne design med funksjonalitet, og gir deg en avslappende natts søvn.
Slitesterkt og elegant design
Med sin hvite farge og glatte overflate, tilfører denne sengerammen et friskt preg til ethvert soverom. Den er laget av konstruert tre, som ikke bare gir styrke og stabilitet, men også motstand mot fuktighet. Dette gjør at sengen vil se bra ut i mange år fremover.
Komfortabel støtte for en god natts søvn
Sengegavlen gir utmerket ryggstøtte når du sitter opp i sengen for å lese eller se på filmer. Med solide kryssfiner-lameller, sikrer denne rammen god vektfordeling, slik at madrassen holder seg på plass uansett hvor mye du beveger deg om natten.
Spesifikasjoner for vidaXL Sengeramme
- Mål: 193 x 125 x 70 cm (L x B x H)
- Madrassmål: 120 x 190 cm (B x L) - madrass ikke inkludert
- Materiale: Konstruert tre med kryssfiner-lameller
- Montering: Kreves ved levering
Nyt en god natts søvn med vidaXL Sengeramme med hodegavl hvit 120x190 cm! Besøk vår butikk for å finne den perfekte madrassen som passer til denne stilige rammen. Gjør soverommet ditt til et fristed av komfort og eleganse!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme med hodegavl hvit 120x190 cm konstruert tre 8721012246652 |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Hvit |
| Type | Sengerammer |
| Sengemål | 120x190 cm |
| Materiale | Tre |
| Egenskaper | Innebygget oppbevaring |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Sengelengde | 190cm |
| Mål | 123x193 |
| Sengebredde | 120cm |
| Lengde | 193.0 cm |
| Høyde | 69.0 cm |
| Bredde | 123.0 cm |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 229,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme med hodegavl hvit 120x190 cm konstruert tre 8721012246652 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.







