
vidaXL Utendørs hønsehus 3x4x2 m galvanisert stål
Produktinformasjon
Oppdag vidaXL Utendørs hønsehus 3x4x2 m galvanisert stål
Er du på jakt etter et trygt og romslig hjem til fjærfe? Da er vidaXL Utendørs hønsehus 3x4x2 m galvanisert stål den perfekte løsningen for deg! Med en størrelse på 3x4x2 meter gir det rikelig med plass til kyllinger, høner, ender og andre smådyr, slik at de kan bevege seg fritt og komfortabelt.
Bærekraftig og slitesterkt design
Dette hønsehuset er laget av galvanisert stål, noe som betyr at det ikke bare er stabilt, men også motstandsdyktig mot vær og vind. Takket være det holdbare materialet er det enkelt å rengjøre – en fuktig klut eller litt vann fra hageslangen holder det i topp stand!
- Materiale: Galvanisert stål og polyetylen (PE)
- Tak: Vanntett polyetylentak
- Farger: Sølv og sølvgrå
Visualiser trygghet med vidaXL hønsehus
Med et praktisk design og trådnett kan du enkelt overvåke kjæledyrene dine. Det er akkurat som å ha et såkalt "kikkertsikte" – du får sett alt som foregår innenfor, samtidig som dyrene er beskyttet. Ingen grunn til å bekymre seg for rovdyr når dyrene har sitt eget beskyttede reir!
Montering og leveranse
Vær oppmerksom på at montering kreves, men ikke bekymre deg! Det følger med tydelige instruksjoner, slik at du enkelt kan sette det sammen. Leveransen inkluderer:
- 1 x Hønsehus
- 1 x Forlengelsesramme
- 1 x Tak
Bli en av mange fornøyde eiere av vårt vidaXL Utendørs hønsehus og gi dyrene dine et trygt og komfortabelt hjem. Det er mer enn bare et hus; det er et fristed hvor dyrene dine trives!
Topplisten: Vidaxl Bur til smådyr

vidaXL Hamsterbur 104x52x38 cm heltre gran

vidaXL Kattegård 3x1,5x2,5 m galvanisert stål

vidaXL Kyllingbur sølv og grå 3x2x2 m galvanisert stål

vidaXL Utendørs kaninbur 3 dører tre

vidaXL Hamsterbur 81x40x60 cm heltre gran

vidaXL Kaninbur brun 102x90x84,5 cm heltre furu
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Utendørs hønsehus 3x4x2 m galvanisert stål |
| Merke | Vidaxl |
| Husdyr | Fugl & innsekt |
| Modellnavn | vidaXL Outdoor Chicken Coop Without a Roof 3x4x2m |
| Farge | Sølv |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Høyde | 200.0 cm |
| Produsentens størrelse | 3x4x2m |
| Bredde | 300.0 cm |
| Dybde | 400.0 cm |
| Fugl & innsekter | Hønsebur & hønsehus |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

vidaXL Hamsterbur 104x52x38 cm heltre gran

vidaXL Kattegård 3x1,5x2,5 m galvanisert stål

Trixie Natura Smådyrshus med Luke (M)


Ferplast Krolik 200 Kaninbur

Trixie underlag til innendørshage

vidaXL Kyllingbur sølv og grå 3x2x2 m galvanisert stål
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 4 539,- den billigste prisen for vidaXL Utendørs hønsehus 3x4x2 m galvanisert stål blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste bur til smådyr for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.










