
Vidonn F3-hodetelefoner (VI2911)
Vidonn F3 Bone Conduction Bluetooth hodetelefoner (8 timer) Gr??...
fra 889,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Vidonn F3 Bone Conduction Bluetooth hodetelefoner (8 timer) Gr??
Topplisten: Vidonn Hodetelefoner
Spesifikasjon
Funksjoner
| Aktivering av bakgrunnslyd | Nei |
| Sammenleggbare | Nei |
| Avtagbar kabel | Nei |
| Vannbestandig | Nei |
| Virtuell surround | Nei |
| Egnet for trening | Nei |
| Stemmestyring | Nei |
Tilkoblinger
| Batteritid (drift) | 9.0 time |
Trådløs
| Multipoint | Nei |
| Trådløs rekkevidde | 10.0 m |
| Bluetooth | Ja |
Lydegenskaper
| Frekvensrekkevidde (min) | 20.0 Hz |
| Frekvensrekkevidde (max) | 20000.0 Hz |
| Lydgjengivelse | 2.0 (stereo) |
| Mikrofon | Nei |
Populære produkter

Apple AirPods Pro 3 Hvit
2 524,-
15

Jabra Elite 4 Marineblå
1 199,-
2
1

Jabra Elite 7 Pro Black
2 461,-
1

Jabra Elite 4 Dark Grey
1 199,-
2
1

Logitech G Pro X 2 Svart
2 464,-
5

-2%
JBL Tour Pro 3 Latte
3 181,-
2
8

Philips TAH3209BG Beige
327,-
7

Marshall Major V Crème
1 109,-
6

Sennheiser Momentum 4 Svart
2 281,-
3
8
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 889,- den billigste prisen for Vidonn F3-hodetelefoner (VI2911) blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste hodetelefoner for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Marshall Monitor III ANC CreamTrust GXT499 Forta WhiteSudio E4 Pro Trådløse Ørepropper SvartHama SoundZ 100 V2 Gaming Headset Svart
Mondo Over-Ear ANC Bluetooth Headset GreigeMondo Over-Ear ANC Bluetooth Headset GrafittMondo Over-Ear ANC Bluetooth Headset SvartSudio C8 In-Ear True Wireless Headset med ANC Svart











