ViewSonic CDE65G3 1C 65" CDE65G3 1C
-1%
ViewSonic CDE65G3-1C, 65", OS-Free (CDE65G3-1C) - Skjermstørrelse: 65" - Oppløsning : 3840 x 2160 - HD: 4K Ultra HD - DP: 0 - HDMI: 3 - Berøringsskjerm: Nei - Høyttalere: Ja - Skjermform: Flat - Bærekraft: EPEAT Gold - Bærekraft: ENERGY STAR - Bærekraft: ErP...
fra 13 081,-
Tilgjengelig i 2 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
-1%
Oppløsning
5120x1440 (UltraWide)
3440x1440 (UltraWide)
Oppdateringsfrekvens
240 Hz
165 Hz
Skjermteknologi
LCD
OLED
Skjermoverflate
Matt
Produktinformasjon
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnViewSonic CDE65G3 1C 65" CDE65G3 1C
MerkeViewsonic
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 13 081,- den billigste prisen for ViewSonic CDE65G3 1C 65" CDE65G3 1C blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.