ViewSonic CDE75G3 1C 75" CDE75G3 1C
-1%
ViewSonic CDE75G3-1C, 65", OS-Free (CDE75G3-1C) - Skjermstørrelse: 75" - Oppløsning : 3840 x 2160 - HD: 4K Ultra HD - DP: 0 - HDMI: 3 - Berøringsskjerm: Nei - Høyttalere: Ja - Skjermform: Flat - Bærekraft: EPEAT Gold - Bærekraft: ENERGY STAR - Bærekraft: ErP...
fra 22 906,-
Tilgjengelig i 2 butikker
ViewSonic CDE75G3-1C, 65", OS-Free
Siste kjente pris:
banner-image
Sammenligning av produkter
-1%
Oppløsning
3840x2160 (4K)
3840x2160 (4K)
Oppdateringsfrekvens
60 Hz
60 Hz
Skjermteknologi
LCD
LCD
Skjermoverflate
Matt
Produktinformasjon
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnViewSonic CDE75G3 1C 75" CDE75G3 1C
MerkeViewsonic
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 22 906,- den billigste prisen for ViewSonic CDE75G3 1C 75" CDE75G3 1C blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.