ViewSonic VX24G1 HD 24" 16:9 23.8"
Viewsonic Vx24g1-Hd, 61 Cm (24"), 1920 X 1080 Piksler, Full Hd, Led, Sort...
fra 2 077,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Oppløsning
3840x2160 (4K)
2560x1440
Oppdateringsfrekvens
75 Hz
165 Hz
Skjermoverflate
Matt
Matt
Skjermteknologi
LCD
LCD
Produktinformasjon
Oppdag ViewSonic VX24G1-HD - En 24" Full HD-skjerm
Er du på utkikk etter en skjerm som kombinerer stil og ytelse? ViewSonic VX24G1-HD kan være akkurat det du trenger! Med en skjermdiagonal på 61 cm (24") og en oppløsning på 1920 x 1080 piksler, gir denne skjermen deg den skarpe og klare visningen som trengs for både arbeid og underholdning.
Enestående bildeopplevelse
Praktiske funksjoner og tilkobling
Optimal ytelse
Med en oppdateringsfrekvens på 180Hz, vil du oppleve utrolig flyt i animasjoner og videoinnhold. Enten du gamer, ser på film eller jobber med grafikk, vil denne skjermen bidra til å minimere forsinkelse og uskarphet. Den har ikke innebygde høyttalere, men mange foretrekker å bruke eksterne høyttalere for enda bedre lydkvalitet.
Design og energieffektivitet
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnViewSonic VX24G1 HD 24" 16:9 23.8"
MerkeViewsonic
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 077,- den billigste prisen for ViewSonic VX24G1 HD 24" 16:9 23.8" blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.