
Villeroy & Boch - Manufacture Rock Blanc tallerken kvadratisk 28 cm
Produktinformasjon
Villeroy & Boch - Manufacture Rock Blanc kvadratisk tallerken 28 cm
Opplev eleganse og innovasjon med Villeroy & Boch Manufacture Rock Blanc kvadratisk tallerken. Denne unike tallerkenen kombinerer et skiferutseende med matte og strukturerte porselenoverflater, og tilfører en moderne touch til serveringen din.
Detaljer:
- Type: Tallerkner
- Materiale: Premium porselen
- Antall deler: 1 stk
- Form: Firkantet
- Mål: 28.0 x 28.0 cm
Manufacture Rock Blanc tallerkenen skiller seg ut med sitt ikoniske design og elegante hvite farge. De opphøyde kantene, hvorav to er riflet, gir tallerkenen en unik og vågal stil som vil imponere gjestene dine.
Dette porselenproduktet tåler oppvaskmaskin og mikrobølgeovn, noe som gjør det praktisk og funksjonelt for hverdagsbruk. Med Villeroy & Boch Manufacture Rock Blanc kvadratisk tallerken kan du skape minneverdige serveringsopplevelser som skiller seg ut fra det vanlige.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Villeroy & Boch Servisedeler

Villeroy & Boch Mariefleur Basic startsett 8 deler

Spesifikasjon
| Produktnavn | Villeroy & Boch - Manufacture Rock Blanc tallerken kvadratisk 28 cm |
| Merke | Villeroy & Boch |
| Type | Middagstallerken |
| Farge | Hvit |
| Form | Firkantet |
| Materiale | Porselen |
| Bredde | 28.0 cm |
| Dybde | 28 cm |
| Høyde | 2 cm |
| Lengde | 28.0 cm |
| Vekt | 884 g |
| Diameter | 28 cm |
| Antall deler | 1 stk |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Bonna Alhambra Tallerken 27 cm

Bonna Luca Mosaic Tallerken 27 cm

Bonna Tenango Tallerken 27 cm

Bonna Alhambra Serveringsfat 32 cm

Villeroy & Boch Mariefleur Basic startsett 8 deler
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 328,- den billigste prisen for Villeroy & Boch - Manufacture Rock Blanc tallerken kvadratisk 28 cm blant 7 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste servisedeler for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.


















