Wilfa CWK-2000MW Vannkoker, hvit
fra 699,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
699,-
Effekt
2000 W
2000 W
2200 W
Spenning
220V, 230V, 240V
220V, 230V, 240V
Materiale
Rustfritt stål
Rustfritt stål
Kapasitet
1.7 L
1.7 L
Produktinformasjon
Wilfa CWK-2000MW Vannkoker – Din nye bestevenn på kjøkkenet
Praktisk design og smarte funksjoner
  • Farge: Hvit
  • Effekt: 2000 W
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnWilfa CWK-2000MW Vannkoker, hvit
MerkeWilfa
FargeHvit
Spesifikasjoner
Effekt2000 W